Шахрайство в воєнний час потрібно прирівнювати до державної зради.

OlgaGn 17 травня 2022, 15:21
Недобросовістний банк. Знімає та нараховує якісь не зрозумілі кошти. Мною було сплачено кредит більше ніж нараховано. А у мене ще і пішло з мінусом заборгованість за який минулий період хоть в минулому місяці було сплачено, але у зв’язку з війною кошти були внесені не вчасно, хоть вони і кажуть що штрафи та пеня не нараховував, але вони їх нараховував у двократному розмірі. Кожного ранку у мене борг зростає не розумію чого. Я дуже жалкую що я стала клієнтом цього банка. Це вже не вперше в цього банку шахрайскі дії але коли до них зверталася вони таку єрісь не суть і кажуть що у них все правильно нараховується і автоматично. А коли спілкуєшся с працівниками цього банку ПУМБ хами та некомпетентні працівники. Міні відділення позакривали, їдь невідомо куди щоб тобі предоставили виписку і пояснили защо понараховували штрафи. Після погашення свого кредиту Я ніколи більше не хочу мати справи з цим банком.
ПУМБ
17 травня 2022, 18:21
Вітаємо!

Будь ласка напишіть нам в особисті повідомлення, Ваші ПІБ та ІПН мт перевіримо інформацію щодо нарахувань та списання коштів.

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43
Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Шахрайство в воєнний час потрібно прирівнювати до державної зради.