olzy 12 травня 2022, 8:13
01.05.2022 побачив, що по моїй заблокованій кредитній картці збільшилась заборгованість.
Вимагаю негайно скасувати нараховані відсотки, оскільки ви заблокували мою картку та кошти, що були призначені для погашення. Тобто погасити заборгованість можливості не було.
Заблокувавши мої рахунки Ви позбавили мене можливості погасити картку — ця функція не працювала до 06.05.2022 про що я неодноразово повідомляв банк.
Також ви заблокували мої гроші без підстав. Ваші посилання на постанову НБУ та внутрішнє розпорядження безпідставне, оскільки постанова НБУ каже тільки про внесення готівкових сум від 400 000 грн та більше — разово. При цьому Ви були зобов’язані попередити мене про обмеження використання, що не було зроблено.
Більше того жодної копійки через касу мною не вносилось усі суми надходили на мій рахунок виключно з моїх рахунків у інших банках про що були надані мною док-ти (виписка).
Також мною було надано довідки про доходи, що підтверджують наявність таких сум, що надходили і завдяки цьому рахунки 06.05.2022 були розблоковані, що підтверджує безпідставність блокування.

Оскільки ви заблокували мої рахунки та використовували мої кошти для власних потреб вимагаю — компенсувати нараховані відсотки.
Оскільки ви заблокували мені можливість погасити кредитну карту, то нарахування відсотків неправомірне!
Також ваш банк навмисне затягнув розгляд моїх документів адже вони були подані ще 4.04.2022.
До того мною була подана заява на закриття рахунків та розірвання ділових відносин ще 20.04.2022 яку ви мали розглянути протягом 3 робочих днів та закрити рахунки із виплатою заблокованих коштів згідно закону України та згідно вашої відповіді №СУ2.50.4/59 від 14.04.2022 де зазначено, що згідно абзацу третього ч.1 ст. 15 Закону банк, у випадку ненадання документів про підтвердження походження коштів, зобов’язаний розірвати ділові стосунки та закрити рахунки з виплатою коштів на них клієнту.
Вимагаю негайно скасувати усі нараховані відсотки або нарахувати мені за використання моїх коштів банком протягом місяця компенсацію — відповідно до нарахованих відсотків на заборгованість, а саме 48% річних або 4% в місяць.
ПУМБ
12 травня 2022, 20:17
Доброго дня, Олег Радович!

Ваше звернення прийнято до розгляду банком, надамо відповідь найближчим часом.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Банк заблокував кредитку, заблокував можливість поповнення і нарахував відсотки…