Не віддають власні кошти

lv270788lap 4 травня 2022, 17:11
Відділення за адресою: Львів, вул. Словацького, 4
3 травня банк без причини заблокував всі мої рахунки, пізніше виявилось по причині підозрілих операцій. На власній дебетній картці залишилися власні кошти у розмірі 24000 грн, які банк відмовляється повертати пояснюючи це тим, що у період воєнного стану власні кошти не повертаються, а можуть бути перераховані тільки на армію.
ПУМБ
4 травня 2022, 17:23
Вітаємо!

Напишіть будь ласка нам в особисті повідомлення Ваше ПІБ та фінансовий номер телефону, ми перевіримо інформацію.

4 травня 2022, 18:10
Андрій Петрович, Ваші рахунки були заблоковані в зв’язку з тим, що сума надходжень рівна чи перевищує суму 400 тисяч гривень, у банку відсутні джерела надходження коштів. Для розблокування Вам необхідно звернутися до відділення банку та надати документи які підтверджують джерела надходження коштів.
4 травня 2022, 18:22
Я надав джерела надходження коштів, вони вам не підійшли. Чому ви не віддаєте мої власні кошти?
6 травня 2022, 10:38
Такая же ситуация. я так понял это всем решили заблокировать. несмотря на то, что у меня это оборот по счету за один год. ну они могут пойти дальше, и у кого за 10 лет больше 400 тысяч будет — тоже заблокируют.
6 травня 2022, 13:24
У меня тоже за один год.
6 травня 2022, 16:36
Я думаю просто выборочно решили кинуть клиентов с большим оборотом, прикрываясь тем, что военное положение и в суд на них подать не особо реально.

кто-то не приедет, потому что застрял в зоне боевых действий, кто-то не в стране, кто-то банально не может подать в суд.

чисто скинулись Ринату на коммуналку в швейцарии.
7 травня 2022, 4:25
Какой может быть оборот по карте физ лица, а ну ка объясните)
7 травня 2022, 17:21
Объясняю. открываешь 3 карты в разных банках. и переводишь 100 грн между ними 100 раз. и у тебя оборот 10 000 грн. а реально у тебя 100.
10 травня 2022, 2:21
Оборот будет 10000 а не 100 ибо это раздельная каждая операция, затем вопрос зачем туда сюда гонять 100 грн а?
4 травня 2022, 18:23
Мені не потрібно розблоковувати ваші рахунки, я хочу забрати свої власні кошти.
5 травня 2022, 12:39
Скільки часу чекати на відповідь???
9 травня 2022, 12:03
Для розблокування чи закриття рахунків з ціллю отримання коштів слід надати запитувані банком документи. В разі ненадання достатнього пакету документів кошти не можуть бути переказані на рахунки, відкриті в інших банках, чи видани клієнту через касу, оскільки питання щодо їх походження до моменту видачі не буде вирішено. Виняток складають перекази таких коштів на спеціальні рахунки, відкриті Національним банком України для підтримки Збройних Сил України та/або для гуманітарної допомоги українцям, постраждалим від дій держави-агресора, а також для придбання облігацій внутрішньої державної позики протягом дії воєнного стану.
9 травня 2022, 21:42
Врёте, я даже на такие счета перевести не смогла, хотя хотела часть денег , что бы они вам не достались скинуть на счета помощи ЗСУ
10 травня 2022, 2:22
А это не вы будете делать, а банк если документы не дадите
10 травня 2022, 10:55
Переказ арештованих коштів для підтримки Збройних Сил України або для гуманітарної допомоги українцям, постраждалим від дій держави-агресора, а також придбання облігацій внутрішньої державної позики можливо виконати винятково у відділенні банку, оскільки співробітники мають створити спеціальний запит до уповноваженого органу для зняття блокування з рахунку та здійснення переказу.
10 травня 2022, 11:54
А почему на горячей линии не могут проконсультировать, пиняют от одного оператора к другому, справки ОК 7 вам не подходят, справка о доходах не подходит, платёжки за перевод от других людей на карту не подходят, это цирк бесплатный, даже выписка что мне приходит на счёт в вашем банке зарплата не подходит. Танцы с бубном нужно что ли танцевать
10 травня 2022, 13:42
Відповіли в особистих повідомленнях.
9 травня 2022, 13:05
А коли буде вирішене питання щодо їх походження?

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ