Жахливий колл-центр

Віталій Литвин 4 травня 2022, 14:23
Користуюсь Банком ПУМБ вже 4 рік, звик до того, що оператори у цього банка не компетентні, тому коли ставлю запитання перепитую відповідь по декілька разів. Ось останнє звернення мені коштувало майже 700 грн. У чому було запитання? 3 місяці назад я, купив в Інтернет магазин «Розетку» товар на суму 16 тис. через карту «Все можу» оформив розстрочку з пільговим періодом 3 місяця, вносив мінімальний платіж, до закінчення пільгового періоду 25.04.22 р. хотів 24.04. внести ВСЮ!!! суму за кредит 10тис, щоб не платити відсотки. І тут згадав що ПУМБ присилав смс, що на час воєнного стану, відсотки нараховуватися не будуть. Думаю, а нє зателефоную оператору, щоб мені дав інформацію стосовно, цього смс і чи підпадає моя розстрочка до пільгового періоду, чи ні. Оператор, УВАГА: запевнила мене що ніякого нарахування зовсім не буду, можите зовсім не платити до 31.05. яка сума зараз на карти така вона і залишиться до 31.05. Тільки треба вносити мінімальний платіж і все, у вас вже він внесений «кароче все харашо у вас» правда зауважила, в такий складний час банк просить як що є можливість вносить більший платиш. Ну це зрозуміло, банківська система повинна працювати, у воєнний час, це така сама зброя проти окупантів, як і стрілецька, сильний тіл запорука нашої перемоги. Тому в цей день вніс плату на карту 4500 тис грн. І ось вирішив перевіряти свій рахунок через ПУМБ-онлайн 03.05 і вуаля 693 грн вже нема, списані за відсотки розстрочки, за ту саму розстрочку яку мені оператор запевняв, що нічого нараховано не буду. Телефоную оператору, розповідаю, що сталося, вона так де ви таке чули? не може такого буду, то ви напевно запитували за кредитну карту, а не за розстрочку, це зовсім різні речі, Говорю я запитував за розстрочку, мені оператор називала суму заборгованості по розстрочці і запевняла нічого нарахування не буде, оператор зафіксувала скаргу (№ 1125567674), сказавши що то колега просто мене не зрозуміла. «а в мене просто не стало 693 грн, так просто «Проходить час, думаю стоп зателефоную, я ще раз на гарячу лінію і запитаю у іншого оператора за ту саму розстрочку, знов все теж саме, ніякого нарахування в мене не буду, знову все красиво, я говорю буде нарахування вона мені ні не буде, хвилин 12 дискутували і хопа оператор просто поклала слухавку, класно. Телефоную знову, щоб отримати чіткі відповіді, знову теж саме, інший оператор запевняє, що ніякого нарахування не буде, я йому доказую що буде, гроші за відсотки 25.04 то списалися, 15 хвилин ми вели дискусію, і нарешті після перевірки оператором інформації, він говорить: ОЙ ПРИНОШУ СВОЇ ВИБАЧЕННЯ, так ви праві, відсотки по цьому кредиту нараховуються. На хвилинку, це я зателефонував, третьому консультанту, щоб отримати відповіді, а виходить навпаки, я його консультую, 15 хвилин доказую йому що відсотки нараховуються. Так ось ПУМБ і за ваших некомпетентних операторів, які вели мене в оман, втратив 693 грн, як би надали слухав ваших фахівців, то 25.05 з мене ще раз списало 693 грн. Станом на вечір 3.05 я повністю закрив розстрочку, вимагаю ПОВЕРНУТИ МЕНІ 693 грн на мій рахунок, так як ці кошти ви зняли обманим шляхом, надавши мені свідомо неправдиву інформацію. Я не збираюсь і за ваших спамськіх смс які ведуть в оман і ваших некомпетентних операторів, дарувати вам ці гроші. (всі розмови с вашими операторами в мене записані, не вийде включати «дурака») це помилка вашого оператора, тому вирішуйте питання з ними і списуйте кошти з ваших операторів. В країні війна, всі банки знизили відсотки по кредиту, а ці мало того що нічого не знизили так ще брешуть що нічого не буде нараховувати.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ