Рабство під час війни

Yuliana325 3 травня 2022, 18:09
Під час війни Банк нараховує такі самі відсотки, які були в мирних умовах, коли люди працювали та отримували зарплатню, розраховували власні фінансові можливості. З початком війни я втратила роботу, (і я впевнена, що не одна така), отримую допомогу від держави, за рахунок якої живе сім'я. І в цей час ПУМБ нараховує відсотки як в довоєнні часи. Більшість українських банків, таких як Приватбанк, Монобанк, Укрсиббанк, знизили свої відсоткові ставки в такий скрутний для всіх час. А ПУМБ — ні. Він хоче отримувати такий самий прибуток як і до війни. На моє звернення відповіли, що надають кредитні канікули, але які це кредитні канікули? Вони просто дораховують в повному обсязі до тіла кредита, дозволяючи сплатити їх потім. І виходить після війни ти мусиш сплатити огромное суми, які не мають нічого спільного з тією сумою, що ти брав. Опускаються руки… Навіть на питання реструктуризації заборгованості вони відповіли «не передбачено». Це якийсь жах, що робити, не уявляю. Дуже шкодую, що колись стала клієнтом цієї організації. Ніколи в житті не повторю свою помилку. Це рабство в повному сенсі слова. Коли інші країни намагаються підтримати українців, деякі банки теж ідуть на зустріч, щоб люди мали змогу вижити. Але це не стосується ПУМБа, на жаль…
ПУМБ
4 травня 2022, 13:26
Вітаємо!

Банк намагається з розумінням відноситися до ситуації, що склалась, саме тому для того, щоб зменшити фінансове навантаження по платежам ми встановили кредитні канікули з подовженням строку дії кредитного договору для кредитів готівкою, кредитів на купівлю товарів та Сплачуйте частинами NEW. При цьому обов'якові платежі присутні і рекомендуємо їх сплачувати по можливості.

Протягом дії кредитних канікул обов’язкові платежі будуть складатися лише з відсотків та щомісячної комісії за кредитом. А погашення платежів по тілу кредиту відтерміновується та сплачується протягом періоду, на який буде подовжено строк дії кредитного договору.

Умови надання кредитних канікул з подовженням строку договору:

-надаються власникам кредитів готівкою кредитів на купівлю товарів та Сплачуйте частинами NEW,
-термін кредитних канікул та подовження строку дії кредитного договору — 3 місяці
-для кредитів, за якими немає діючих кредитних канікул,
-щомісячна комісія протягом подовженого строку дії кредитного договору не нараховується,
-реальна відсоткова ставка та дата внесення обов’язкових платежів не змінюються.

Несплачена заборгованість по кредитах з 24 лютого не буде вважатись простроченою.

Щодо кредитних карт, то банк встановив для всіх кредитних карток «кредитні канікули», які полягають в тому, що в обов’язкові щомісячні платежі включені лише прострочена заборгованість (за наявності) та нараховані відсотки (за наявності).

Штрафів і підвищених відсотків за непогашені заборгованості не нарахуємо за всіма кредитами.

Щоб борг не накопичувався, намагайтесь вносити місячні платежі повністю або частково скільки зможете.

Банк постійно працює над тим щоб запропонувати клієнтам нові рішення в такий скрутний час, слідкуйте за оновленнями на нашому сайті за посиланням: https://www.pumb.ua/info

3 травня 2022, 18:34
Так это банк виноват в том, что вы еще ДО войны набрались долгов? А вы не пробовали просто жить по средствам и тратить меньше чем зарабатываете? зачем было набираться кредитов в мирное время что бы теперь ныть? А теперь банк вам виноват? Не нравятся проценты в ПУМБе? Так перекредитуйтесь в банках где проценты меньше
11 листопада 2023, 12:10
Да. Работников этого банка нужно жарить на сковородке и кормить этим мясом львов.
3 травня 2022, 19:22
«Дуже шкодую, що колись стала клієнтом цієї організації. Ніколи в житті не повторю свою помилку»

Жалеть надо не о том, что стали «клиентом этой организации» а о том , что бездумно влазили в кредиты. С таким отношением вам любой банк «хреновый» будет
Три літри
Три літри
3 травня 2022, 20:45
Да, насчитывает такие же — условия кредитного договора не поменялись и там нет строчки «во время войны с Россией надо платить в два раза больше процентов».
4 травня 2022, 15:23
Какие же Люди злые! Что вы несете в прошлом брались кредиты на светлое будущее на ремонт жилья которое подорвали…желаю всем кто такое пишет такого же! А банку улететь на ракете!
Jokets
Jokets
7 травня 2022, 4:28
Здорово что деньги брались, а ещё здорово понимать что их вернуть же надо будет и в ситуации бывают разные. Не будь война, а например вас просто уволили по другой причине или не дай бог что-то со здоровьем то снова писали бы что ужасный банк не входит в положение?
11 листопада 2023, 12:12
Возвращать не нужно, а работников банка — разрезать бензопилой.
11 листопада 2023, 17:32
«Какие же Люди злые!»

Вы такая добрая только потому,
что деньги в долг брали не у вас.
Если бы у вас взяли в долг, а потом сославшись
на войну и форс-мажор отказались возвращать,
вы бы пели совершенно другие песни…

«брались кредиты на светлое будущее»

А наступило мрачное настоящее, а значит
кредиты можно не возвращать…
Когда какой-нибудь укрбанк вам будет отказывать
в возврате вашего депозита под предлогом, что ваши
депозитные деньги выданы в качестве кредита
другому клиенту, который решил ничего
не возвращать банку — может тогда прочувствуете
всю прелесть ситуации…
4 травня 2022, 20:11
ЛЮБОЙ кредит надо брать с таким расчетом, что вы сможете его оплатить даже в случае если вас потребуют погасить его в сжатые сроки .Тут же эта «юлиана» явно влазила в долги , полагаясь на «авось» . Авось все хорошо будет, авось я все время буду здоровая, авось я не останусь без работы, авось не будет кризиса

«Авось» не сработал. «Страхующей подушки» нет. Итог — я не виноватая, это все вокруг хреновые и виноваты в том , что я мозгом не пользовалась. Особенно виноват банк в этом
neogar
neogar
11 травня 2022, 18:42
Пойди это в Мариуполе расскажи про страхующую подушку, оценку рисков, и.д. умник блд, а брать проценты во время войны, мягко говоря это свинство.
12 травня 2022, 18:56
Кто заставлял Вас еще задолго ДО войны набираться кредитов? А про «проценты во время войны «- не нравится — предъявляйте эти претензии к законодательству. Банки придерживаются законодательства, предоставляя людям кредитные каникулы. А о Вас создается впечатление, что «кредитные каникулы» для таких как вы — это халява, дающая использовать деньги банка абсолютно бесплатно.
14 травня 2022, 13:27
«Пойди это в Мариуполе расскажи»

Мариуполь более 8 лет как прифронтовой город…

О будущей военной агрессии россии и направлениях главных
ударов публично и почти ежедневно писали и американские
и европейские спецслужбы начиная с конца 2021 года, а наши
СМИ переводили эти публикации на русский и украинский
и также ежедневно доводили до вашего сведения…

Могли бы и озаботиться, заранее выехав из зоны возможного
военного конфликта в западные районы страны, которые
не фигурировали в агрессивных планах россии…

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ