Скарга

Qwerty1705 1 травня 2022, 9:00
Недобросовістний банк. Знімає та нараховує якісь не зрозумілі кошти. Мною було сплачено кредит більше чем нараховано. А у меня ще і пішло з мінусом заборгованість за який минулий період хоть в минулому місяці було сплачено, але у зв’язку з війною кошти були внесені не вчасно, хоть вони і кажуть що штрафи та пеня не нараховував, але вони їх нараховував у двократному розмірі. Кожного ранку у мене борг зростає не розумію чого. Я дуже жалкую що я стала клієнтом цього банка. Це вже не вперше в цього банку шахрайскі дії але коли до них зверталася вони таку єрісь не суть і кажуть що у них все правильно нараховується і автоматично. А коли спілкуєшся с працівниками цього банку ПУМБ хами та некомпетентні працівники. Після погашення свого кредиту Я ніколи більше не хочу мати справи з цим банком.
ПУМБ
1 травня 2022, 11:16
Вітаємо!

Будь ласка напишіть нам в особисті повідомленення Ваші ПІБ та фінансовий номер телефону, ми перевіримо дані та надамо відповіть щодо стану Вашого договору.

Дякуємо.
Мінфін
Відповідь адміністратора
3 травня 2022, 10:14
Відгук не зарахований (на 03.05.2022).

Lolik1837
Lolik1837
1 травня 2022, 10:58
Так пеня и штрафы действительно не начисляются . Если вы , как сами пишите, внесли платеж несвоевременно, то банк просто насчитал вам проценты еще на месяц. И если вы не оплатите и их - то банк опять имеет право насчитать вам проценты. Тут все по закону — штрафов нет , только оплата процентов.

Просто очень многие почему-то думают , что кредитные каникулы означает возможность не делать ежемесячные платежи процентов по кредитным средствам. А проценты то капают по любому .
А многие (ну это уже совсем какие то неполноценные) почему-то думают, что это именно один единственный банк так обманывает, а остальные так не действуют. И иной раз так прикольно наблюдать как какой нибудь «свидетель банка ПУМБ» говорит, что только банк ПУМБ, так обманывает, а остальные банки не обманывают", а в другом отзыве «Свидетель секты Приват» рассказывает , что только банк Приват так обманывает, а остальные нет . Ну и остальные «свидетели других банков» так же ноют каждый про то, что «именно мой банк негодяй, а остальные честные, и я больше не буду клиентом этого банка и уйду в другой»)))
Олександр Терзі
Олександр Терзі
27 вересня 2022, 18:52
Взагалі ні кому не рекомендую співпрацювати з банком ПУМБ . Заблокували власні кошти на рахунку біль ніж як півтора місяці. Усі документи і пояснення предоставлені але нікого це не цікавить роблять усе можливе щоб подовше покрутити чужі кошти. Піком даної ситуації було коли пред’явлене мною власне свідотство про народження не стало доказовим документов про підтвердження мого батька. Я так розумію наступним кроком некомпетентні працівники цієї установи попросять мене з батьком зробити днк тест на батьківство.
klient2022
klient2022
24 серпня 2023, 20:51
В країні така складна ситуація , президент пішов на зустріч громадянам , підписав закон 3048-IX від 11.04.2023, в якому вказано : що фізичні особи — боржники, на кошти яких накладено арешт органами державної виконавчої служби, приватними виконавцями, можуть здійснювати видаткові операції з поточного банківського рахунку на суму у розмірі, що протягом одного календарного місяця не перевищує двох мінімальних розмірів заробітної плати Однак Пумб банк не виконує закон. Виконавець відправив відповідну заяву до банку, проте служба підтримки стверджує що закон вони виконати не хочуть.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ