Банк заблокировал карту и не называет причину

Владислав Феськов 22 квітня 2022, 9:39
Добрый день, позавчера мне нужно было получить любую банковскую карту любого банка, выбор пал на пумб банк так как написано что это первый банк Украины!
Я с города Рубежного в луганской области из-за военных действий вынужден был выехать из своего города без копейки денег, родственники все помогли отправили достаточно оперативно мне хорошую сумму денег на Пумб, сумма в районе 42 тысяч гривен. Ну какого было моё удивление что я не могу ничего сделать со своими деньгами! Мой близкий друг выехал тоже и я хотел скинуть ему денег, на что банк отвечал лимитом! В течение всего дня я долго общался с операторами которые не могли мне нормально объяснить причину, по итогу вечером вообще заблокировали карту.
Я наверное понимаю из-за чего это из-за того что я выехал не в ту сторону… Но только я Гражданин Украина! Я не виноват что из-за войны мне пришлось уехать! Кто вы такие чтобы блокировать личные средства ещё и в военная время! Вы просто оставили мою семью в данной ситуации без денег! Когда я смогу вернуться к себе домой я обязательно напишу заявление куда только можно, я обойти все инстанции!
ПУМБ
22 квітня 2022, 11:51
Вітаємо!

Владиславе, картка була заблокована у зв'язку з підозрою в шахрайстві. Підкажіть, в якій саме країні ви перебуваєте?

22 квітня 2022, 12:04
У вас є якісь факти того, що я шахрай? Я виїхав в іншу країну не через те, що я так захотів, а через те, що в моєму місті війна, не складно подивитися в інтернеті що відбувається в місті Рубіжне! Я також залишаюся громадянином України!
22 квітня 2022, 16:40
Я дождусь вообще решения проблемы?
24 квітня 2022, 11:40
Владислав, напишіть, будь ласка, нам в особисті повідомлення Ваш фінансовий номер теелфону та ПІБ, щоб ми могли переглянути інформацію.
Jokets
Jokets
26 квітня 2022, 22:03
А в какую страну вы уехали?
2 травня 2022, 8:12
А почему вы пишите что проблема решена если вы не вернули деньги? У меня нет возможности приехать к вам в отделение из-за войны! Шакалы, а не банк
Андрій Соловей
Андрій Соловей
24 липня 2022, 15:48
Пумб заблокував кошти.Захотіли підтверджуючі документи.Займався купівлею і продажем криптовалюти на Бінанс.Надав скріни (докази),покупки і продажу.Крутив 1000 доларів по колу.ПУМБ відмовив , сказав що Бінанс їм не підходить і сказали, що повернуть кошти після воєнного стану.Ну що ж, починаємо судову справу з цими аферистами, завтра їду з адвокатом в банк буду оскаржувати їхнє нагле і тупе рішення, буде зіертатись в НБУ.Не зв’язуйтесь з цією шарашкіною канторою.
25 липня 2022, 10:56
Вітаємо! Користування Вашими рахунками було обмежене через перевищення ліміту на внесення, який діє згідно Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України, щодо дії норм на період дії воєнного стану» від 17.03.2022.
Для того щоб зняти обмеження з рахунків необхідно документально підтвердити походження коштів. Після цього Ви знову зможете користуватися власними рахунками.
26 листопада 2023, 21:02
Також виникла проблема з ПУМБ. Я знаходжусь в Україні, ліміт на картці не був перевищений. Більше 5000 грн. на карту не заходило, також кошти на заходили кожного дня. Спочатку не могла собі покласти кошти за номером карти, звернулась зі скаргою, ця функція запрацювала, кошти я поклала. Після цього карту взагалі заблокували. На гарячій лінії нічого не пояснюють, не називають навіть причину блокування. Кажуть звертатись у відділення банку. Я працюю з 9 до 18, як і єдине відділення банку ПУМБ в моєму місті. Це жах, а не обслуговування. На думку співробітників банку я повинна витрачати свій робочий час, щоб дізнатись у відділенні причину блокування карти? Нову я не буду робити, з цим банком відносини підтримувати не хочу, але мені навіть не називають причину, чому заблоковано мою карту. Я не ФОП, не шахрай, не веду підприємницьку діяльність, великих грошових оборотів на картці немає.
26 листопада 2023, 21:07
Також хочу додати, що на мене немає жодного відкритого виконавчого провадження чи відкритої судової справи. Тобто ПУМБ блокує картки за власною ініціативою, через не зрозумілі причини, та пояснювати свої дії відмовляється.
26 листопада 2023, 21:08
Вітаємо! Ми бажаємо розібратися у ситуації детальніше і написали Вам у приватні повідомлення для уточнення інформації.
4 грудня 2023, 17:00
Прошу відповісти на мої повідомлення. Мій рахунок досі не розблоковано. Я зверталась у відділення, на пошту надала квитанцію, що транзакція, яку ПУМБ вважає підозрілою була з моєї власної карти моно (я з моно на ПУМБ направила ці 335 грн.). Скільки мені ще чекати? Я хочу вже розірвати договір з банком, що не можу зробити доки заблоковано рахунок. Хіба це такий складний випадок, що банк не може вже більше тижня вирішити питання? Я надала підтвердження, яке було потрібно.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Банк заблокировал карту и не называет причину