Никакого понимания и оперативности

Денис Сергеевич 15 квітня 2022, 11:43
Відділення за адресою: Херсон, пр-т Ушакова, 58
10 апреля сделал перевод по реквизитам Украины на карту другого банка, но из-за лимитов карты получателя деньги небыли зачислены. Другие банки обычно возвращают неуспешные операции в течении трёх дней.
Пумб мне сказал идти в банк и писать заявление на возврат денег которое будет обрабатываться от 45 до 90 дней. Минимум 45 дней🤦‍♂️Нахожусь в оккупированном городе, работает (по словам тех поддержки) одно отделение, очередь километровая.
Просто п…
ПУМБ
15 квітня 2022, 18:03
Вітаємо!

Денис, уточнюємо інформацію по Вашому питанню, відповідь буде надано найближчим часом.

Дякуємо.

15 квітня 2022, 23:27
До сих пор нету ответа в «ближайшее время»
16 квітня 2022, 15:12
Я же говорю «оперативный банк» до сих пор отвечают😅👎🏻
17 квітня 2022, 21:01
Шановний Денис Сергійович, як написали Вам в приватних повідомленнях, бачимо що переказ був зроблений на рахунок отримувача в іншому банку, із зазначенням його реквізитів. При переказах на рахунки лімітів немає.
Щоб перевірити інформацію щодо зарахування коштів, просимо надати нам Виписку отримувача.
Ми можемо зателефонувати до Вас завтра, якщо у Вас лишилися питання щодо того яка саме потрібна інформація?
19 квітня 2022, 13:17
Вітаємо! Ваш платіж на суму 1000 грн було оброблено 10.04.2022 року з номером документу IB88104231. Того ж дня з урахуванням роботи СЕП НБУ в режимі 7 днів на тиждень він був відправлений до банку отримувача.
Успішне зарахування коштів на кореспондентський рахунок банку отримувача підтверджено квитанцією НБУ 10.04.2022р. о 14:48:25. За період з 10.04 до поточної дати запитів від банку отримувача або повернення коштів від банку отримувача не надходило.

Курс валют в ПУМБ

EUR 45 45.6

Курс валют в ПУМБ

EUR 45 45.6
Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Никакого понимания и оперативности