Шарашкина кантора

Vova120090 10 квітня 2022, 16:21
Самый ужасный банк.Таких процентов нет ни у одного из других банков по Украине.Война на дворе, а они по 2000 т грн снимают процентов.Очнитесь ПУМБ.Вы абарзели дальше некуда.
ПУМБ
11 квітня 2022, 15:37
Вітаємо!

Надішліть нам в особисті повідомлення більш детальний опис ситуації яка склалася, ми постараємося розібратися, надати відповіді на всі питання.

Також повідомляємо, що Банк намагається з розумінням відноситися до ситуації, що склалась, саме тому для того, щоб зменшити фінансове навантаження по платежам ми встановили кредитні канікули з подовженням строку дії кредитного договору для кредитів готівкою, кредитів на купівлю товарів та Сплачуйте частинами NEW. При цьому обов'якові платежі присутні і рекомендуємо їх сплачувати по можливості.

Протягом дії кредитних канікул обов’язкові платежі будуть складатися лише з відсотків та щомісячної комісії за кредитом. А погашення платежів по тілу кредиту відтерміновується та сплачується протягом періоду, на який буде подовжено строк дії кредитного договору.

Умови надання кредитних канікул з подовженням строку договору:

-надаються власникам кредитів готівкою кредитів на купівлю товарів та Сплачуйте частинами NEW,
-термін кредитних канікул та подовження строку дії кредитного договору — 3 місяці
-для кредитів, за якими немає діючих кредитних канікул,
-щомісячна комісія протягом подовженого строку дії кредитного договору не нараховується,
-реальна відсоткова ставка та дата внесення обов’язкових платежів не змінюються.

Несплачена заборгованість по кредитах з 24 лютого не буде вважатись простроченою.

Щодо кредитних карт, то банк встановив для всіх кредитних карток «кредитні канікули», які полягають в тому, що в обов’язкові щомісячні платежі включені лише прострочена заборгованість (за наявності) та нараховані відсотки (за наявності).

Штрафів і підвищених відсотків за непогашені заборгованості не нарахуємо за всіма кредитами.

Щоб борг не накопичувався, намагайтесь вносити місячні платежі повністю або частково скільки зможете.

ПУМБ перерахував вже понад 65 млн грн на підтримку українських воїнів ЗСУ, Сил територіальної оборони та ДСНС. Банк прийняв понад 40 заявок з різних куточків України на фінансову допомогу — придбання засобів захисту, ліків, спеціального одягу і харчування. Банк передав більшість свого броньованого транспорту спецпідрозділам для захисту країни. Собі залишив лише критично важливу кількість для виконання своїх зобов’язань як уповноваженого та системно важливого банку. ПУМБ – фінансовий партнер багатьох фондів, які сьогодні підтримують та забезпечують бійців та волонтерів. Наші співробітники, клієнти, небайдужі українці вже перерахували на підтримку воїнів і гуманітарну допомогу понад 212 мільйонів грн.

Ознайомитись з актуальною інформацією можна на нашому сайті за посиланням: https://www.pumb.ua/info

Lolik1837
Lolik1837
10 квітня 2022, 16:27

Vova120090, я так понимаю, что вы хотите , что бы эти «2000 т грн » банк ПУМБ лично вам отдал? Причем, естественно, безо всяких процентов, а еще , желательно, что бы и тело кредита не отдавать? Как говорится — чего уж там мелочиться?)))
Vova120090
Vova120090
10 квітня 2022, 17:15
Я понимаю шо вы засланый козачок из банка.Может ты на луне живеш,и не вкурсе нынешних событий на Украине.Сравни проценты по кредитам любых остальных Банков.и ты все поймеш.
Nevidimaja
Nevidimaja
26 квітня 2022, 9:34
Конечно засланный козачок.В другом банке тоже под возмущениями и отзывами людей подобное го*но пишет.Коллекторы то запрещены у нас,а бабки надо зарабатывать.Зачем же на передовой жизнью рисковать,как мы,лучше давить на людей и бабки выбивать.Зачем добровольно и бесплатно волонтерить,лучше так бабки зарабатывать.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ