ГАНЬБА!!!

Надежда Єрмола 7 квітня 2022, 21:41
Я Єрмола Надія Михайлівна, мати трьох дітей, українка! Сьогодні ВІЙНА В НАШІЙ ДЕРЖАВІ!!! ЯК ВАМ НЕ СОРОМНО!!! У МЕНЕ ВІДСУТНЯ РОБОТА, ДОПОМАГАЮТЬ ДРУЗІ КОШТАМИ!!! А ВИ НАРАХОВУЄТЕ ВІДСОТКИ!!! ВАШІ СПІВРОБІТНИКИ ГОВОРЯТЬ, ЩО ЦЕ ПОМИЛКОВЕ ЗАРАХУВАННЯ, ЗНОВУ НЕ ПРАВИЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ, ПЕРЕВІРТЕ РОЗМОВУ 01−02, 04. ДЕ ПРОГОВОРИЛИ ЩО ВІДСОТКИ ВІДСУТНІ!!! А ПОТІМ ВИ ЗНІМАЄТЕ КОШТИ ОСТАННІ З РАХУНУ, ЯКІ ДРУЗІ СКИНУЛИ НА ПРОДУКТИ!!! СКАЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА, ЯК ТАК МОЖНА??? ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ ВІЙНИ Я СОТОМУ РОЗПОВІМ ПРО ВАШУ ПІДТРИМКУ, ВАШУ НЕПРАВОМІРНІСТЬ, ВАШУ БЕЗЛЮДЯНІСТЬ!!!
ПУМБ
8 квітня 2022, 15:28
Надія, вітаємо!

Напишіть, будь ласка, нам в особисті повідомлення ПІБ та Ваш фінансовий номер щоб ми могли перевірити інформацію.

Три літри
Три літри
7 квітня 2022, 21:54
Если начисляют проценты — значит у вас есть кредит.

Вопрос: зачем Вы, Ермола Надежда Михайловна, мать трёх детей, украинка, взяли кредит при том что у вас нет работы?

К слову: это ж на какую сумму кредит что проценты по нему съедают суммы которые друзья перекинули вам чтобы поддержать вашу семью в трудную минуту?
29 квітня 2022, 16:17
Відповідаю: Перше-якщо Ви представник банку, то я Вам надам відповідь. Звернення адресовано не Вам!!! По-друге: Скажіть будь ласка, навіщо Ви мене коментуєте ? Ви власне хто? Відверто здивована…
Jokets
Jokets
12 квітня 2022, 1:14
Зачем вам кидают деньги на кредитку, а не простую карту? Зачем мать 3х детей в таком тяжёлом положение вместо того как думать, искать, решать что-то для того как кормить детей и заработать денег пишут ахинею на форуме?
29 квітня 2022, 16:28
Відповідаю: Ви хто? Читайте уважніше -«У МЕНЕ ВІДСУТНЯ РОБОТА», в звязку з агресією москалів проти України. Чому Ви мені пишете, я звернулась не до Вас , та й Вам не зобовязана звітувати, ахінея в чому ? Дозвольте мені власноруч вирішувати як бути і що робити, якщо у Вас є родина, приділіть їй краще час, корисніше!!! Наразі поділилась своїм досвідом та подією, і я засуджую банки в такий час. Коли усі обєднались задля перемоги, підтримуючи, намагаючись робити кожен від себе … а Ви знайшли час- писати??? …сумно…шкода …

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ