Обман зі сторони банку починається ще з сайту банку

kirpichino 5 квітня 2022, 19:46
Банк заявляє, що віртуальну картку можна оформити за 5 хвилин через реєстрацію в мобільному додатку та верифікації через Дію.
Посилання на сайт банку: https://retail.pumb.ua/card_bank/vsekarta
По факту, виконавши всі вимоги, отримую помилку в додатку про те, що відкриття картки можливе лише за умови особистого відвідування відділення в банку.
І це в умовах військового часу, коли більша частина їх відділень просто не працюють.

Банк не соромиться публікувати брехню на своєму офіційному сайті.
ПУМБ
6 квітня 2022, 10:35
Вітаємо!
Найімовірніше під час реєстрації сталася помилка.
Наразі все працюєте коректно і віртуальну картку можна відкрити віддалено, в нашому мобільному додатку.
Щоб ми могли розібратися в причині помилки, при її виникненні, просимо потрясти телефон або натиснути по екрану 5 разів. Після цього з'явиться форма для надсилання звіту про помилку та наші фахівці зможуть розібратися у ситуації.

6 квітня 2022, 11:34
І знову обман!
Після того, як я направив вам лист з помилкою, у відповідь отримав пропозицію звернутись у відділення банку з паспортом та ІПН.
PUMB
PUMB
6 квітня 2022, 16:04
Можуть відбуватися тимчасові труднощі з оформленням, рекомендуємо Вам спробувати оформити картку через певний час.
6 квітня 2022, 20:05
Лайно собаче, а не тимчасові труднощі з оформленням. Ваші представники прямим текстом озвучили, що віртуальні картки новим клієнтам без звернення у відділення банку не відкривають. Можливо це для мене зробили такі «спец.умови»

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Обман зі сторони банку починається ще з сайту банку