Я расстроилась

Viktoria1913 16 березня 2022, 13:25
Відділення за адресою: Одеса, вул. Канатна, 42
На сегодня 16.03.22 банк заставил меня прийти лично так как операторы не работают только голосовой помощник! Я оставила годовалого ребенка на соседку и приехала узнать как они работают!((((Т в каком режиме! Валюту переведеную не выдают только переводят её в гривне и только тогда можно снять! Это ужасно! Сидит не компетентный персонал! Спрашиваю к кому выше можно обратится и пожаловаться говорят ни к кому! Пишу на почту прошу перезвонить тишина! Я в этом банке обслуживалась 6 лет, а когда такое в стране произошло он начихал на клиентов очень обидно! При возможности закрою счета и покину так как не думают о своих клиентах!!!((((
ПУМБ
PUMB 18 березня 2022, 17:49
Доброго дня!

Повідомдяємо, що Центр обслуговування клієнтів працює в стандарному режимі.
При дзвінку за номерами гарячої лінії банку автовідповідач повідомляє останню актуальну інформацію і після цього Вас вітає голосовий асистент — Поліна, який пропонує вирішити питання без з'єднання з оператором. Для того, щоб Поліна могла Вас зрозуміти питання потрібно формувати чітко та коротко. Якщо ж ваше озвучене питання не можна вирішити в автоматичному режимі, то Вас з'єднають з оператором.
Щодо робити відділень, то Ви можете ознайомитись на сайті банку: https://about.pumb.ua/map. Перелік працюючих відділень може постійно змінюватись в залежності від ситуації.
Що стосується валюти, то є деякі обмеження, а саме здійснюється видача готівки з рахунків клієнтів в іноземній валюті в обсязі, що не перевищує еквівалент 30 000 гривень в день і рамках залишків валюти на відділенні.

Якщо ж у Вас виникали складнощі з додзвоном, наприклад, з'єднання зривалось або відправили звернення на електронну пошту банку та не отримали відповідь, будь ласка, просимо уточнити в особисті повідомлення дату дзвінка та номер телефону з якого був дзвінок та адресу електронної пошти з якої напраляли звернення, щоб ми перевірили інформацію.

Курс валют в ПУМБ

EUR 45 45.6