Недоделанный банк

natashaGra 11 березня 2022, 21:40
Нахожусь за границей, хотела перевести деньги с накопительных вкладов на карту, но сим карту потеряла. Заменить в приложение номер телефона невозможно. Только идти в отделение. Худшего отношения к клиенту не видела. В большинстве банков эта процедура не вызвала шока у операторов. И это при том, что с собой у меня есть все документы. Никому не рекомендую этот банк, в трудную минуту подставит
ПУМБ
PUMB 12 березня 2022, 17:43
Доброго дня!
Змінити фінансовий номер телефону дистанційно технічно немає можливості. Змінити номер телефону можливо у відділенні банку ПУМБ з оригіналами паспорта та ІПН.
Рекомендуємо спробувати звернутись до мобільного оператора для уточнення способів можливості відновлення номеру.
Повідомляємо, в мобільному додатку ПУМБ Online частина операцій може проходити без підтвердження ОТР-паролем і виконується одразу після натискання кнопки «Оплатити»/»Далі»/«Підтвердити».
Перелік операцій, які можуть бути здійснені без підтвердження ОТР-паролем:
— А2А (на рахунки в ПУМБ третім особам);
— А2А (на рахунки в ін.банках);
— поповнення депозиту;
— здійснення комунальних платежів;
— поповнення мобільного телефону.
Вказані вище операції також можуть бути здійснені як без підтвердження ОТР-паролем, так і за умови підтвердження ОТР-паролем.
Операція здійснюється без підтвердження ОТР-паролем якщо система не вбачає ризику у проведенні такої операції без ОТP. Рішення про необхідність підтвердження операції ОТР-паролем приймається системою моніторингу автоматично і залежить від багатьох чинників.

Курс валют в ПУМБ

EUR 45 45.6