Про роботу інтернет-банкінгу ПУМБ в умовах війни

Nik1Nik2 11 березня 2022, 15:10
До початку війни до роботи інтернет-банкінгу ПУМБ великих зауважень не було.
Якщо не зважати на меншу функціональність додатку у порівнінні з веб версією.
Але після 24 лютого в деяких районах України не працюють всі мобільні оператори. Може так і потрібно у воєнних умовах. Але в таких умовах неможливо працювати з інтернет-банкінгом по причині двох факторної аутентифікації (пароль та ОТП-пароль у виді СМС на телефон).
І якщо в мирних умовах до такої аутентифікації не було питань, то зараз це становиться проблемою. Вся країна перебудовується. Крім банків, серед яких і ПУМБ.
Треба терміново перебудовуватися на воєнний час!
Необхідна ідентифікація клієнта??? Будь ласка! В 2022 році, якщо є інтернет, для ідентифікації можна використати месенджери або Дію. При цьому розмови з клієнтом або обмін повідомленнями можуть бути збережені.
Нажаль, цією проблемою нема кому займатися (((
Я так розумію, що керівництво банку вже евакуювалось зі своїх робочих місць, а працівники інших ланок не мають повноважень.
І поважному сайту minfin.com,ua необхідно підключитися до розв’язання цієї проблеми
ПУМБ
PUMB 12 березня 2022, 17:38
Вітаємо!

Запит ОТР-коду при вході – так спрацьовує безпека, що є додатковим захистом (система моніторингу аналізує чинники по кожному клієнту індивідуально і приймає рішення щодо необхідності ОТР-підтвердження при вході). Вимкнути запит ОТР-коду при вході немає можливості.

19 березня 2022, 16:47
Мене завжди бісить така відповідь —
Вимкнути запит ОТР-коду при вході немає можливості.
По-перше, я писав про варіант заміни СМС-повідомлень повідомленнями у месенджерах, наприклад, у вайбері
По-друге, а ваші програмісти хоч знають про таку проблему? Думаю, що ні(((. Бо проблема для них не є проблемою. І вони, якщо у них буде бажання або вказівка керівництва, а також достатньо знань та вмінь, вирішать це питання за кілька годин.
Бажаю успіху! А ми допоможемо з тестуванням!
19 березня 2022, 17:19
Вже здається запрацювало!!!
Якщо так, то передайте програмістам велику подяку!!!
Всім працівникам ПУМБ і його клієнтам бажаю здоровья!

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43
Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Про роботу інтернет-банкінгу ПУМБ в умовах війни