ПУМБ примушує платити відсотки та комісію в воєнний час

Alien1803 3 березня 2022, 15:27
Ганебний банк, просто відстій! Внесла кошти до повного погашення кредиту, в такий складний час знайшла змогу закрити кредит повністю. В пєятницю намагалась з карти перевести на кредит, вони заблокували всі ці трансвкціі. Зняли кредитний лімід з 50 тисяч до п1яти, без попередження, без причини, як боягузи. Як дзвонити з нав’язуванням своїх банківських продуктів — то це бігом, а як передзвонити мені на моє ж прохання- то ні. Я не збираюсь висіти по півгодини на утриманні чекаючи на оператора, вони цінують свій час, але не час клієнта. Мні довелось зробити платіж за реквізитами, гроші зайшли лише в понеділок, так як вони не дали перевести з картки. Гроші зайшли 28 лютого, а мала внести 27го. І вони за цей один день нарахували повноцінну комісію і відсотки за весь місяць і зачислили гроші 26-тим беоезня. Це коли всі інші установи оголосили пільги на цей час в зв’зку із теперішнім станом. З клієнтом спілкуватись не хочуть і зовсім не реагують, обдирають клієнтів безсоромно. Нікому не рекомендую цей банк, мобільний додаток не зручний, онлайн банкінг теж- дешевий, не має ніяких функцій. Закрити картка клієнт не може подати заявку, треба фізично їхати у відділення і пісати заяву. Також обманули із умовами картки, коли дзвонили і вмовляли взяти їхню картку, єдине на що я спокусилася було безкоштовне зняття готівки. Потім через 90 днів вони зняли цю опцію, просто прислали листа типу то були акційні умови і тепер акція закінчилася. вважають клієнтів за баранів мабудь, не знаю що вони собі думають, але з таким відношенням ПУМБ точно потоне.
ПУМБ
PUMB 7 березня 2022, 18:00
Вітаємо!

У зв'язку із різким зростанням кількості звернень на гарячу лінію час очікування може збільшитися. Ми активно консультуємо клієнтів та працюємо над зменшенням часу очікування на гарячій лінії.

Згідно стандартних умов кредитної картки пільговий період діє на безготівкові оплати, інтернет операції та оплати послуг за шаблонами в ПУМБ Online. Пільговий період не поширюється на зняття готівки та грошові перекази. На такі операції на них одразу починає нараховуватися відсоток з моменту виконання до моменту повного погашення заборгованості. Періодично ми пропонуємо клієнтам пільговий період на всі операції на акційних умовах. Остання подібна акція завершилася 30.08.2021. Погашення кредитів із кредитної картки напряму заборонено. Ви можете використати кредитні кошти на погашення кредиту, лише спершу переказавши їх на іншу дебетову картку. На даний момент, у зв'язку із запровадженням воєнного стану, будь-які грошові перекази та зняття готівки з кредитної картки обмежені. Такі операції можуть бути виконані лише за рахунок власних коштів клієнта.

Повне закриття карткового рахунку можливе лише у відділення банку. Після повного погашення кредитної заборгованості рахунок не обов'язково повністю закривати, оскільки він обслуговується без комісії. У разі, якщо клієнт не користуватиметься ним понад 1 рік, банк може автоматично закрити рахунок без звернення клієнта у відділення.

Ми отримали Ваші дані із заявки та перевіримо правомірність нарахування відсотків по кредиту. Після завершення розслідування зворотній зв'язок буде наданий Вам в особистих повідомленнях.

Alien1803
Alien1803
8 березня 2022, 16:39
Лана Лиана9:35 AM (0 minutes ago)
to info
Є форсмажорні обставини, як ось нинішній час. Ще раз пояснюю, я перевела вам гроші 26го лютого, чому вони зайшли 28го лютого мене не обходить. Ви заробие 1046 грн, але погані відгуки і втрату клієнта. Банк існує завдяки клієнтам. За форс мажорних обставин банк має змогу списати нараховані відсотки і комісію. Я не користувалася вашими грошима на протязі всього березня, як ви це обставили. Клієнт знайшов змогу в такий складний час повернути вам борг повністю, але вам байдуже на клієнтів, в форсмажорний час чи ні, тому ви не робите спроб скасування, а просто стоїте на своєму. Скажіть мені- я користувалась вашими грошима на протязі березня???

Курс валют в ПУМБ

EUR 45 45.6

Курс валют в ПУМБ

EUR 45 45.6
Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / ПУМБ примушує платити відсотки та комісію в воєнний час