Розголошують інформацію

rasval 11 лютого 2022, 8:23
При укладенні договору кредитування з ПУМБ при вимозі вказати контактний номер місця працевлаштування вказала особистий номер людини з роботи, який більше ніколи ніде не розголошувала. Кредит оплачувала вчасно, без заборгованості. Через кілька місяців мені на телефон та на телефон люлини, який я вказала прийшло повідомлення від колекторської фірми про мій розшук. Можливо до безспідставно надісланого повідомлення банк і не має відношення, але інформація з номерами телефонів точно пішла від ПУМБ. При зверненні замість вибачень, оскільки повторюю: номер телефону з роботи більше ніде іншим джерелам оголошено не було, повторюють що номери не передавали і все. Тому якщо хочете безпідставної ганьби про ваш розшук, вчасно сплічуючи кредит, обов’язково звертайтеся до ПУМБ!
ПУМБ
11 лютого 2022, 9:22
Вітаємо! Нам прикро, що у Вас залишилися негативні враження щодо співпраці з нами. Згідно до умов які передбаченні в ДКБО, банк зберігає конфіденційність персональних даних клієнтів крім виняткових випадків, передбачених законодавством та ДКБО банку. Крім того, будемо раді перевірити всю інформацію детальніше та розібратись в ситуації. Напишіть нам, будь ласка, в особисті повідомлення Ваш ПІБ, ІПН, номер телефону. Ми обов'язково все перевіримо та надамо Вам зворотний зв'язок в особистих повідомленнях.

ccc2013
ccc2013
11 лютого 2022, 11:52
Банки прекрасно знают,что утечку персональных данных из них доказать вы никогда не сможете)))

Курс валют в ПУМБ

EUR 45 45.6