Задоволена обслуговуванням

Mulyrchuk 8 вересня 2021, 19:44
Відділення за адресою: Вінниця, вул. Миколи Оводова, 38
Являюсь клієнтом більше двох років, обслуговуюсь на відділенні в м. Вінниця за адресою вул. Миколи Оводова. Користуюсь картковими продуктами картка все можу, все карта та депозитами. Кредитна картка дуже виручає, є можливість безкоштовно користуватись кредитними коштами. Банк часто пропонує по ній акційні умови. Зручний додаток ПУМБ онлайн для фізичних осіб. Легко зорієнтуватись. Є можливість обміну валют 24/7, оформлення депозитів онлайн, контроль фінансового стану карток, лімітів, блокування вразі втрати. Якщо не користуюсь кредитною карткою є можливість заблокувати, в разі потреби розблокувати в додатку. У відділенні дуже приємний персонал, на професійному рівні консультують та завжди раді допомогти в оформленні послуг. У відділенні є три термінали, що дозволяє не стояти в черзі до каси. У відділенні завжди чисто, сучасний інтер'єр.
ПУМБ
9 вересня 2021, 9:17
Вітаємо! Ми щиро дякуємо Вам за співпрацю та високу оцінку нашої роботи, а також щиро сподіваємося на її продуктивне продовження. Обов'язково передамо Вашу подяку колегам.

Курс валют в ПУМБ

EUR 45 45.6

Курс валют в ПУМБ

EUR 45 45.6
Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Задоволена обслуговуванням