Шахрайство на офіційній сторінці ПУМБ в інстаграмі та на гарячій лінії.

Uran00012 7 вересня 2021, 14:42
Брав участь в 30 річча банку ПУМБ. Дивився відео та зареєстрував коди які були відео, себе, та своїх рідних реєстрував. В правилах написано що можна реєструвати не тільки себе, ай інших людей.

Моєму братові рідному вайбері з номеру: 0675485434 прийшло вітання, що він виграв депозит в сумі 30 тисяч грн. І потрібно від нього ім'я, прізвище, та по-батькові. Де він проживає. Найближче відділення нової пошти. І обов’язково надіслати всі копії паспорта та індифікаційного номера. На що мій брат вайбері відповів, що боїться надсилати дані паспорта. Вайбері пишут тоді ми сприймаємо це як відмову.
Я давай писати на офіційну сторінку ПУМБ в інстаграмі 06.09.2021 вечері о 20:00. Силка на інсту: @pumb.ua, має 14.2 підписників та станом на сьогодні 596 публікацій. Цю офіційну інстаграм сторінку я знайшов, під відео де є три коди для акцій, це відео в ютубі набрало більше чим 500 тисяч переглядів на офіційному сайті ютубі ПУМБ, в низу є силка @pumb.ua на яку я перейшов та написав в інстаграмі, чи потрібно довіряти номеру що пише вайбері: 0675485434, мені в інстаграм сторінці дали відповідь «так довіряйте, це є номер банку. «Всі скріншоти переписки я можу надати.

Далі
Сьогодні 07.09.2021 року я телефоную о 10:18 ранку на гарячу лінію за номером 0442907290 та прошу робітника банку ПУМБ перевірити номер телефону: 0675485434, мені на гарячій лінії говорять, це являється наш номер телефону банку ПУМБ. Я перепитую точно? Мені говорять «так. Але я вам не раджу скидувати паспортні дані, зверніться до найближчого відділення банку ПУМБ і покажіть це смс що вам пришло вайбері. "

О 11:20 я зі своїм братом переможцем зайшли до банку, працівники банку говорять, що це погоже на шахрайство. Я говорю, що я телефонув на гарячу лінію та мене запевнили, що номер 0675485434 належить банку ПУМБ.
Робітники банку говорять, що не має в них можливості перевірити цей номер телефону. Я телефоную знову на гарячу лінію 0442907290 і прошу знову перевірити номер телефону: 0675485434, мені говорять, що це не являється номер телефону банку. Я в шоці, перепитую точно? Вони точно. Я говорю що годину назад мені на гарячій лінії говорили, що це банківський номер. Мені говорять ні, і говорять що в них на гарячій лінії база даних для перевірки номерів телефону одна. Я попросив робітника гарячої лінії перевірити мого брата номер телефону, чи виграв він приз чи ні. Вони перевірили і сказали переможця немає за таким номером.
Я потім через годину вже третій раз зателефонув на гарячу лінію. Вони перевірили третій раз, номер телефону: 0675485434 і сказали, що це не є номер банку.

Питання: якого фіга офіційна сторінка інстаграму @pumb.ua, сказала виконуйте все що вам каже номер телефону: 0675485434?
Якого фіга перший раз коли я телефонув на гарячу лінію мені сказали можна цьому номеру довіряти, але даних паспорта не скидуйте, зверніться в банк ПУМБ?
Чи звільнете ви людину яка сиділа в інстаграмі 06.09.2021 року о 20:00—22:00? Вичисліть цю людину, тому що вони написали робіть все так як вам каже номер телефону: 0675485434 (переписку скріншот я можу надати)

А цей номер телефону пише: терміново скидуйте свій паспорт інакше приз другій людині буде. Цей номер маніпулював, що все терміново потрібні скидувати паспортні дані.

Та чому робітник на гарячій лінії 0442907290 о 10:18 07.09.2021, підтвердив номер телефону 0675485434, що це є банком ПУМБ? Але спасибі хоч сказали, щоб я дані їм не скидував, а в банк ПУМБ звернувся. Проведіть бесіду.
А ту людину яка вела інстаграм звільніть!!!
Мені соромно перед працівниками банка ПУМБ, який знаходиться в місті Прилуки, що я їм 30 хвилин доказував, що мій брат переміг, та соромно перед моїм братом.
Що ви будете робити з тим хто веде офіційну сторінку ПУМБ в інстаграмі???
Та з людиною з гарячої лінії, яка підтвердила номер телефону: 0675485434, що це є банком номер ПУМБ?
Які ви кроки будете робити, щоб інші люди не потрапили в шахрайство?
ПУМБ
7 вересня 2021, 16:50
Вітаємо! Нам прикро щодо цієї ситуації. Вашому брату насправді телефонував представник агенції, що є виконавцем акції «Святкуємо-даруємо». Тому номер, з якого був зроблений дзвінок, належить не нашому банку, а виконавцю. Наш представник вже зв’язався з Вашим братом та обговорив усі деталі. Щиро вітаємо його з перемогою та чекаємо в нашому відділенні з оригіналами документів.

Курс валют в ПУМБ

EUR 45 45.6

Курс валют в ПУМБ

EUR 45 45.6
Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Шахрайство на офіційній сторінці ПУМБ в інстаграмі та на гарячій лінії.