Категорично не задоволена сервісом банку ПУМБ!

kseniya15012000 10 червня 2021, 15:18
При сплаті за кредит через їх додаток кошти не надійшли, тому я зателефонувала на гарячу лінію аби уточнити за скільки часу пройде зарахування. Чекала близько години, а потім робот каже, що вони не працюють і щоб зверталась з 8:00 до 21:00. Я перетелефонувала і розповіла про цю ситуацію, де оператор сказала чекати три дні. Далі мені перетелефонували з банку і сказали, що якщо не зарахуються до вечора кошти, то писать звернення на рахунок пошуку платежу. На наступний день я знову телефоную і кажу, що коштів так і немає. Тоді вже вони зафіксували мою скаргу. Потім знову я телефоную на гарячу лінію аби дізнатись як просувається справа, а у відповідь «я не знаю», виникає питання: чому ти там тоді сидиш? Це мій останній пільговий платіж, далі йде комісія. І як я можу знати чи шукають мої кошти, чи ні? Категорично не задоволена гарячою лінією! Думаю я не одна така!
ПУМБ
10 червня 2021, 16:14
Вітаємо!
Дякуємо Вам, що знайшли час та розповіли нам про дану ситуацію. Будемо раді допомогти Вам і розібратися докладніше. Напишіть нам, будь ласка, Ваші особисті дані: ПІБ та ІПН, номер скарги, та приблизний час останнього звернення на гарячу лінію. Ми обов'язково все з'ясуємо та зі всім розберемося.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Категорично не задоволена сервісом банку ПУМБ!