повне розчарування в банкові

Yana B 1 квітня 2021, 11:57
22 березня мені заблокували рахунок, а 24 я відправила на цю карту кошти, оскільки не знала, що він заблокований, зайшла у програму Пумба і побачила на рахунку -777 млн, відразу звернулася у підтримку, там сказали, звернутися у відділення, я відразу ж поїхала, надала всі необхідні дані, сказали на протязі дня зі мною зв’яжуться. в результаті зі мною зв’язалися тільки коли сама почала звонити на номер відділення і то після 2−3 разу, ще і нагрубили на гарячій лінії відділення безпеки, коли я звернулася, причому на будь яке запитання відповідь була: «звертайтесь у відділення, я нічого не можу сказати». коли зі мною все ж таки зв’язався спеціаліст із відділення, то сказали, приблизно причину і які документи ще потрібно додати, я звісно ж надала все що могла, знову ж таки почула, що до вечора проблема буде вирішена.
РЕЗУЛЬТАТ: проблему не вирішено, зі мною так ніхто і не зв’язався, повернути хоча б мої кошти також сказали не можливо, поки рахунок заблоковано.
ПУМБ
1 квітня 2021, 15:48
Доброго дня! Уточніть, будь ласка, адресу відділення. Ми зв’яжемось з колегами для вирішення ситуації.

Антон Ш
Антон Ш
1 квітня 2021, 15:54
Кстати, кого ранее грабили в феврале, начале марта, то рекомендую поменять финансовый номер /логин банка пумб, так как я уже второй раз восстанавливаю учетку (31 и 30 марта), так как кто-то её блокирует вводя неккоректный пароль, естественно логин давно продан с паролем, но логин поменять та ещё морока, так как мне сложно отказаться от моего номера…
Yana B
Yana B
2 квітня 2021, 11:08
Уже написала відгук, моментально відправила дані в особисті смс, але реакції далі взагалі 0. Зі мною ніхто з банку не зв’язувався, рахунок так ніхто і не розлокував, особисті кошти, які були на нього відправлені теж ніхто не повернув!!!
PUMB
PUMB
2 квітня 2021, 17:18
Доброго дня! Яна, блокування з рахунку знято.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / повне розчарування в банкові