Ігнорування клієнтів

grey wolf 16 лютого 2021, 11:26
02.02.2021 надіслав звернення з проханням вирішити проблему з неотриманням кешбеку. Прийшло повідомлення:
«Шановний клієнте, Ваше звернення № 1162301488 прийнято в роботу. Ми обов’язково повідомимо Вам про результат його розгляду.»
08.02.2021 прийшло наступне повідомлення:
«Вирішення Вашого питання (звернення від 02.02.2021) потребує додаткового часу. Відповідь буде надано до 15.02.2021. Дякуємо за розуміння!»
Станом на сьогодні мало того, що проблема не вирішена, навіть відповіді банк не спромігся надати! Що це за наплювательське відношення до клієнтів?! Чи це такі нові стандарти роботи у вас?! Техпідтримка взагалі не компетентна.
Висновок: хочете втратити свій час і нерви — вам до ПУМБ!
ПУМБ
17 лютого 2021, 10:10
Приносимо вибачення за довгий термін розгляду вашого звернення.
Ми уточним у колег статус звернення та надамо вам зворотній зв’язок в особисті повідомлення.
Дякуємо.

grey wolf
grey wolf
18 лютого 2021, 23:05
І скільки вам треба часу, щоб уточнити у колег статус звернення?
LiudmilaSL
LiudmilaSL
19 лютого 2021, 18:28
О, как знакомо! Ну Слава Богу — значит я таки не ошиблась — это самый *** банк и нет смысла продолжать с ними сотрудничество. С 20 января 2021 года я оставила более 10 «звернень» этим «звездам» большого сервиса ПУМБа. Кроме СМС (аж одна), точно такого же характера, как и ваша — решений ноль. Хотя обещаний и заверений, что Вы нам дороги, как клиент и мы все сделаем, чтобы решить вашу проблему — ноль. Я такого никогда не видела. Беру свои слова, о том, что ОЩАДБАНК самый отстойный банк назад. САМЫЙ *** БАНК УКРАИНЫ — ПУМБ (хуже него, только Полтава Банк — но им простительно — они с Полтавы, а это уже диагноз) НИКОГДА не пользуйтесь услугами пумба!!!

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ