Для мене цей банк The best

MachOleg29 19 січня 2021, 18:53
У цьому банку я маю два кредитні продукти — кредитну картку Всеможу і кредит готівкою. Щодо першого завжди вкладаюся у пільговий період, роблю нові покупки і знов за витратами вихожу в 0. Аж дивно, що таке можливо, позичив в банку і не плачу жодний %, на відміну від банків-хапуг, як Альфа-банк і приват це приємно радує. Щодо другого — теж в більшій мірі задоволений, щоправда там фіксований процент 2.99 від початкової суми кредиту, навіть якщо боргу лишиться 100грн. процент на нього нарахується той, що і завжди. Але більше я в цьому банку мінусів не бачу, і то він, як на мене незначний, тому рекомендую. А ще тут до кінця квітня можна привести друга за посиланням в заробити з ним по 100грн. Настільки щедрий банк, аж не віриться…
Дякую за Вашу роботу і фінансову підтримку в потрібний момент
ПУМБ
20 січня 2021, 11:02
Доброго дня!
Дякуємо Вам за те, що користуєтеся послугами ПУМБ. Ми робимо все можливе, щоб наші клієнти були задоволені обслуговуванням.

RosNaz
RosNaz
19 січня 2021, 19:34
Якщо Ви оплачуєте борг повністю до кінця пільгового періоду, то вам нарахується пільгові відсотки в розмірі 0,01% І неважливо, яким 🏦 Ви користуєтеся
MachOleg29
MachOleg29
20 січня 2021, 9:19
Так, я це розумію. Але ПУМБ не нараховує навіть той 0.01%, тобто виходу в 0 навіть при використанні великої суми кредитного ліміту. А от, наприклад, Альфа-банк бере стандартно мінімум 60грн за обслуговування і йому байдуже на свою репутацію
Zhmunya
Zhmunya
21 січня 2021, 6:54
Уже как год в Альфа-Банке кредитки бесплатные в обслуживании. Не несите ерунду, если не владеете информацией. ПУМБ обычный банк и ни чем не лучше Альфы и Привата и хуже Монобанка

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ