Ділить один платіж на 2 рази

Bogdanchik 24 вересня 2020, 15:31
Дуже розчарована банком. Не пам'ятаю рік, десь 2013-2014рр, була кредитна карта, була просрочка, прислали смс з сумою погашення кредиту, поїхала в банк проплатила 200 доларів, на той час 2400грн, одним платижем, через тиждень телефонують з банку і кажуть що я не заплатила відсотки… почали виясняти все і вуаля Пумб банк чомусь вирішив розбити мій платіж на дві частини, хоча є чек на одну суму одним платижем.Пройшло 7 років і вони почали дзвонити моїм директорам де я працюю, що вони враховували з моєї зп відсоток і сплачувати їм.Це де таке є, пройшло 6-7 років після останнього платежу і вони згадали за мене.Як мені тепер вирішити цю проблему, приходять смс з боргом на різні суми, починаючи ві 10тис грн закінчуючи 30тис грн, це як розуміти????? Нікому не раджу зв'язуватися з цим банком!
ПУМБ
24 вересня 2020, 18:11
Здравствуйте!
Просьба указать в личные сообщения Ваше ФИО и ИНН для проверки информации по договору.
Спасибо.

sanch ☺
sanch ☺
24 вересня 2020, 16:51
Это обычные коллекторы, ихней целью доить клиента всеми верами и неправдами.
«Пройшло 7 років» даже если и был долг, то его уже никто с Вас не вытребует.
«дзвонити моїм директорам» надеюсь директор понимает, что все это полная фигня и его хотят использовать для давления на Вас.
«починаючи ві 10тис грн закінчуючи 30тис грн» завтра скажут 150 тыс. грн. - работа у них такая, лапшу вешать и доить клиента.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ