Відкрив дебетову карту, вийшов із відділення вже заборгованість.

Андрій Новаківський 4 лютого 2020, 16:20
Відділення за адресою: Вінниця, вул. Миколи Оводова, 38
Відкрив дебетову карту, по якій все 0грн і за відкриття, і за обсуговування. Усе було нормально. Виходжу із відділення, захожу в програму вже нараховано -200. Питання за що?! У віділенні мене запевняли, що карта абсолютно безкоштовна! Подзвонив на гарячу лінію, ніхто нічо не знає, кажуть у вас ОверДравт. Питання, як може бути овердрафт по дебетовій карти, без усяких лімітів, звичайна карта. Відкрив карту буквально 10хв назад і вже заборгованості. Повний брєд! Самий *** банк! Порадили мені залити звернення і банк вирішить проблему, звернення залишав орієнтовно 24.12.2019, через 5 робочих мали вирішити. По факту кожних 5 робочих днів звонив, тупо ніхто нічо не знає і нічо не рішається. Вже 04.02.2020 і після 5-10 звернення абсолютно ніхто і нічо не вирішив! Сервіс самий х***ий! Отримував якрез банк свіфт платежі кожну неділю, тепер знайшов для себе новий банк. А Пумб краще обходити стороною!
ПУМБ
PUMB 5 лютого 2020, 11:22
Доброго дня!
Перепрошуємо за очікування, Ваше питання в роботі. Вам обов'язково буде надано зворотній зв'язок від колег.

JareJare
JareJare
11 лютого 2020, 10:25
А неснижаемого остатка/страховой суммы по ней нет, случайно?

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Відкрив дебетову карту, вийшов із відділення вже заборгованість.