Різдвяні дива

Pedagog 27 грудня 2019, 15:05
26.12.19. був у регіональному відділенні банку. Не бозна яка подія аби писати про це, але до мене зателефонували з головного офісу фінустанови щоб почути мою оцінку про роботу місцевого персоналу. Оскільки я був у дорозі, то з об’єктивних причин не зміг висловитись з цього приводу. А зараз є можливість залишити допис і це варто зробити – спробую пояснити чому. Проживаю на межі двох областей і добираюся до найближчого «ПУМБу» в сусідню область за 30 км (їхав з метою внесення коштів на рахунок і вирішення низки поточних поза фінансових справ). Зайшовши в приміщення, вирішив оминути банківський термінал – у мене були купюри «дрібного» номіналу, – відтак попрямував до каси, а вона ще не працює… За 1,5-2 години повернувся до відділення і потрапив на технічну перерву… А коли втретє за сьогоднішній день опинився біля касового віконечка, то почув повідомлення: «Прохання чергу не займати – обідня перерва»! «Отакої, а як же я?», – вилетіло з мене здивування. А далі було як у казці: чарівна фея в особі керуючої відділенням банку, вислухавши мої поневіряння, провела електронне зарахування коштів зі свого «компа», а затим проконтролювала їхнє фізичне «переміщення» – за що їй велика вдячність. Отож, я виграв у часі та й зрозумів, що дива трапляються, і саме на Різдво!!! Насамкінець дякую також іншим працівникам цього відділення (економістам, касиру) і щиро вітаю усіх словами Я. Соколової: «З Різдвом католики, протестанти і частина православних!»
ПУМБ
PUMB 27 грудня 2019, 16:02