Просто повна не повага до людей

Василий Филипчук 27 серпня 2019, 16:09
Подавав заявку і документи на кредит 20 серпня цього року, обіцяли плюс у них на сайті вказано що на протязі трьох робочих днів дадуть результат то пто передзвонить спеціаліст який приймав документи погодили кредит чи ні, сьогодні уже 27 серпня ніякої реакції зі сторони ні дзвінка ні ніякого повідомлення не отримав, що призвело до того що я втратив цілий тиждень свого часу відмовляючись від інших пропозицій банків.Тепер і за такого ставлення я просто знаходжусь в не зрозумілій ситуації.
ПУМБ
PUMB 27 серпня 2019, 16:17
Доброго дня, 35732662!
В телефонному режимі повідомляється лише і виключно попереднє рішення. Остаточне — при відвідуванні Вами призначенної зустрічі у відділенні банку з наданням необхідного пакету документів.
Для перевірки оброблення Вашої заявки, вкажіть, будь ласка, нам в особисті повідомлення Ваші ПІБ, ІПН та контактний телефон. Дякуємо

Василий Филипчук
Василий Филипчук
27 серпня 2019, 18:12
Нікому не пораджу цей банк так як він забирає тільки ваш час , час за який треба вирішувати проблеми але завдячуючи йому вони не вирішені час згаяний і його не повернути ....

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Просто повна не повага до людей