Підробка кредитного договору

Антон Юрьевич Древаль 21 червня 2019, 15:45
Доброго дня, мене звати Древаль Антон Юрійович
, рнокпп 3095814691; в українському бюро кредитних історій мною виявлено невідомий мені кредитний договір 85018804807 від 19 березня 2012 року. офіційно Вас повідомляю як установу банк Пумб, що я Древаль Антон Юрійович, не є та не був ніколи клієнтом вашого банку. На сьогодняшній день в убкі наявна іншормація щодо відкритого кредиту який я не оформлював у вашому банку ПУМБ. Додаю нижче відеозапис екрану де наявна інформація про наявність невідомого кредиту ві Вашого банку Пумб. Прошу вжити заходів щодо врегулювання даної обставини, а також провести службове розслідування після чого прошу мені, Древаль Антону Юрійовичу, Рнокпп 3095814691 надати офіційну відповідь належним чином оформлену щодо даної сфальсифікованого кредиту на моє ім‘я 85018804807 від 19 березня 2012 року
ПУМБ
PUMB 21 червня 2019, 16:57
Антон, доброго дня!
Питання з Вами вже врегульовано в групі фейсбук. Вам надані рекомендації та порядок дій щодо вирішення Вашого питання.

Повідомляємо, ПУМБ працював та працює виключно згідно чинного Законодавства України, про «Підробку кредитного договору» не може йти мови. Дякуємо

Антон Юрьевич Древаль
Антон Юрьевич Древаль
24 червня 2019, 18:17
По суті відповіді не надаєте ?

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Підробка кредитного договору