Прекрасный Банк

Виталина Потапенко 7 травня 2019, 14:41
Оформляли кредитку, все быстро, красиво, очень довольна!!!
ПУМБ
PUMB 7 травня 2019, 15:51
Добрый день, Виталина!
Благодарим за Ваш отзыв. Рады, что Вам все понравилось :)
Мінфін
Відповідь адміністратора
10 травня 2019, 10:19
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 10.05.2019).

mary27
mary27
7 травня 2019, 22:12
Не забудьте написать отзыв. когда вылетите из грейса) Как тогда все будет «быстро и красиво».
7 травня 2019, 22:19
09.04.2019 поповнив кредитну карту де ліміт 10500 ,поповнив на 5 грн більше.Перевірив кредитний ліміт 10505грн.А 05.05.19р виявив заборгованість -43.75грн ,карткою не користувався.Звернувся у відділення банку щоб надали інформацію звідки появилась заборгованість ,але без паспорта не змогли надати інформацію(посвідчення водія не підтверджує мою особистість).Не рекомендую даний банк.Можете погашати кредитний борг повністю ,а через певний період вам знову нарахують проценти з «повітря».Це правила роботи даного банку.
PUMB
PUMB
8 травня 2019, 11:09
Вітаємо. Прикро, що могла скластись така думка. Ідентифікація проводиться на базі документів, котрі згідно чинного Законодавства посвідчують особу, посвідчення водія не надає права вкладати угоди та не може Вас ідентифікувати при здійсненні банківських операцій. Ви можете самостійно та дистанційно перевірити інформацію в ПУМБ Online https://online.pumb.ua/ по Кредитним карткам відсутні приховані комісії. Для перевірки коректності нарахованих відсотків, вкажіть, будь ласка, нам в особисті повідомлення Ваш ІПН.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ