Шахрайська компанія

Ірина Яковлєва 19 квітня 2019, 11:13
В Алло взяли кредит на телефон, який був вчасно закритий, навіть більшою сумою, ніж потрібна була (потрібно було покласти 1850.34грн, поклали 1851грн). Не дивлячись на це, виявилось, що там невідомо звідки залишились 10 копійок, через які банк нарахував 184 грн! Я подзвонила на гарячу лінію банку з метою отримання виписок всіх моїх платежів, але оператор відмовився надавати інформацію без кодового слова. Те, що існує верифікація за адресою, імейлом та номером телефону у ПУМБі, очевидно, не знають. Заявку зі скаргою я залишила 18 квітня, через добу досі ніхто не звернувся, ніякого підтвердження того, що ця скарга взагалі існує ні на телефон, ні на імейл я не отримала від банку. Довелось це підтверджувати ще одним дзвінком. Жахливий сервіс. Нікому не порекомендую цей шахрайський банк.
ПУМБ
PUMB 19 квітня 2019, 12:39
Вітаємо!
Нам прикро, що у Вас могла скластись така думка. Для нас важливо, аби клієнти були задоволені нашим обслуговуванням та продуктами банку.

Вкажіть, будь ласка, нам в особисті повідомлення Ваш ІПН — так ми перевіримо коректність нарахувань, уточніть, будь ласка, де Ви перевіряли суму до закриття? Дізнавшись суму до повного погашення, Ви в цей же день внесли кошти?

Також повідомимо, що банк ідентифікує клієнтів, спираючись на внутрішні процеси, як це проводиться в інших установах — нам невідомо.

Заздалегідь вдячні.
Мінфін
Відповідь адміністратора
22 квітня 2019, 17:44
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 22.04.19).

PUMB
PUMB
23 квітня 2019, 16:09
Питання врегульовано на користь клієнта.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ