Кредитні махінації банку

ib1363688 1 квітня 2019, 11:46
09.08.2017 року підписали кредитний договір на суму 20499 грн. Розрахунковий день до 09.08.2019 року, пільговий строк до 09.03.2019 року. оплатили 08.03.2019 року, до повного погашення суму 2200 грн., загальною сумою на 20500 грн. В той же час подзвонили оператору, що повністю сплачуємо суму для зарахування по пільговому строку, на що він відповів, що все гаразд три дні дається на зарахування. Але вже в кінці березня прийшла смс, що винні ще 1099грн. Подзвонили знову оператору, а там борг 1780 грн. Зайшли в особистий кабінет, а там не видно останніх платежів. Знову подзвонили до оператора, він сказав, що ми повинні встановити ще й розгорнуту версію особового кабінету… НЕ БЕРІТЬ КРЕДИТИ В ЦЬОМУ БАНКУ, НЕ ВІДКРИВАЙТЕ РАХУНКИ БО Й ТАМ НАДУРЯТЬ.
ПУМБ
PUMB 1 квітня 2019, 16:20
Вітаємо.
Нам прикро, що вийшла така ситуація.
З Вашого тексту, платіжна дата 9 число, аби не було нараховано жодних комісій та кредит закрився — необхідно аби сума до повного погашення була 100% вже зарахована на Ваш рахунок до 9 числа. Якщо, наприклад, вносили кошти через сервіси не банку ПУМБ — термінали інших банків чи установ, інтернер-ресурси, то кошти можуть зараховуватись до 3-5 банківських днів. Якщо зарахування проходить пізніше платіжної дати — це не звільняє від нарахування та несплати комісії.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ