Неприємна ситуація

snatalya87 14 грудня 2018, 19:29
Перша неприємна ситуація з банком і перша проблема — при знятті грошей у банкоматі через збій у системі чи якісь інші технічні несправності гроші з мого рахунку були списані, але по факту — готівка не отримана. Одразу зателефонувала в банк і повідомила, на що була відповідь, що треба звертатися у відділення банку і писати заяву на спірну транзакцію, заяву розглядатимуть до 90 календарних днів. Так і зробила наступного дня, у відділенні заспокоїли, що таке трапляється і гроші повертають, і навіть більш оптимістично назвали терміни розгляду. Приблизно через 2 тижні отримала смс повідомлення про надходження на рахунок вказаної суми, була вражена оперативністю, але радіти було зарано. При перевірці рахунку — вказаної суми там не було. І тут почалася історія зі зверненнями в банк, спочатку зателефонувала у підтримку, на що консультант відповіла, що кошти розблокують протягом 3-х робочих днів. Термін сплив, а гроші так і не з'явилися. Телефоную повторно, на що отримую відповідь, що треба звертатися у відділення і запитати там, з якої причини кошти не розблоковують. Йду у відділення зі своїм питанням, там мені відповіли, що гроші можуть бути заблоковані протягом 45 календарних днів. І ось цей термін майже спливає, а віз і нині там. Вирішую ще раз зателефонувати на гарячу лінію з цим самим питанням, і отримую чергову відповідь — що на розблокування може йти до 90 днів. В результаті в мене два питання — навіщо було надсилати смс про надходження коштів, якщо фактично вони не надійшли? Щоб ввести клієнта свого банку в оману? тобто людина думає, що все добре, гроші повернули, а фактично їх немає, а раптом вона розраховує на них? і друге — це компетенція ваших співробітників — кожен називає різні терміни, то де ж правда? Дуже розчарована, як самою ситуацією з коштами, так і з незрозумілими відповідями спеціалістів, які не володіють в повній мірі інформацією, а відповідають «на відчепись»
ПУМБ
PUMB 17 грудня 2018, 10:36
Вітаємо. Перепрошуємо за дану ситуацію та за складнощі, з якими Ви зустрілись.

При поданні заяви про оскарження проведеної операції, котра передбачає списання коштів з рахунку, мінімальний строк розгляду заяви та повернення коштів (за умови задоволення заяви) складає 45 календарних днів, а якщо опротестування таких операцій здійснюється згідно з правилами Міжнародної патіжної системи — 90 календарних днів, тому кошти можуть бути недоступними одразу для використання.

Нагадаємо також, що стан балансу можна перевірити дистанційно через ПУМБ онлайн, так Ви завжди будете володіти інформацією стосовно актуального балансу рахунку до проведення необхідної операції.

Дмитрий Филоненко
Дмитрий Филоненко
18 січня 2019, 16:29
Подобная ситуация… snatalya87, читайте мое сообщение…
snatalya87
snatalya87
19 січня 2019, 20:19
Гроші мені все-таки повернули, рівно на 45 день від написання заяви, але неприємний осад від спілкування зі співробітниками лишився. Як виявилося, лише працівники відділення чітко говорять про терміни і володіють інформацією, на відміну від операторів гарячої лінії. Але читаючи Ваш відгук, розумію, що Вам пощастило менше

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ