Неправомірні дії колекторів банка пумб

Люсия Коробко 10 липня 2018, 11:02
Неправомірні дії колекторів банка пумб. Телефонують і вдень і вночі. Нахабно вибивають гроші. Ніякого відношення до банку пумб не маю. Коли починаєш говорити, що будемо вирішувати за рішенням суду і тільки виконання виконавчою службою ігнорують. Натомість надсилають підробні листи, які до суду ніякого відношення не мають. За допомогою мого захисника за допомогою суду будемо вирішувати. Ці дії так само можна віднести до ч.1 ст. 189 КК України, а саме «… розголошування відомостей, які потерпілий або його близькі родичі бажають зберегти в таємниці». Я вже не говорю про те, що необхідно перевірити звідки взагалі невідомі особи взяли інформацію про вас і чи правомірно Банк передав її.
ПУМБ
PUMB 10 липня 2018, 15:23
Вітаємо! Перепрошуємо за незручності. Якщо повідомлення про заборгованість надходять до вас помилково уточніть, будь ласка, ваш номер телефона та ІПН. Перевіремо та видалимо ваш номер. Дякуємо!

Люсия Коробко
Люсия Коробко
16 липня 2018, 20:28
Ну судя по комментариях людей — видно истинное лицо банка пумб. Это же аферисты, а не банк.

Курс валют в ПУМБ

Курс валют в ПУМБ

Головна / Банки України 🏦 / ПУМБ 💰 / Відгуки про ПУМБ 📝 / Неправомірні дії колекторів банка пумб