відділення на Науковій ,96

0972437794 4 жовтня 2016, 10:31
Відділення за адресою: Львів, вул. Наукова, 96
Дуже погано працює, Коли не прийдеш завжди то каса не працює, то банкомат не працює. От наприклад 03.10.16р. банкомат в відділенні не працє і каса не працює і як заплатити кредит.Сидить один інспектор і то зіває незнає, що відповісти.
Питання коли буде працювати каса цілий день, а якщо каса не працює то хоть банкомат, щоб через нього здати гроші за кредит.Ви пишите що відділення працює без обіду але це брихня!!! Прийдіть в 1-й годині дня і побачити що каса на обіді до трех годин. Іви не зможити заплатити кредит! Жах. Яке відношення до кліентів. І ви ще хочети щоб до вас йшли клієнти.Та ніколи в життю.У Львові всі вже знають про ваше жахливе ставлення до кліентів.
ПУМБ
4 жовтня 2016, 11:21
Добрий день! Приносимо вибачення за незручності. Відділення банку ПУМБ, як правило, працюють без перерви, а от в касах все-таки перерва є. Зокрема, у відділенні ПУМБ по вул. Наукова, 96, що у Львові, перерва триває годину: з 13:00 до 14:00. Ця інформація у відкритому доступі у нас на сайті: pumb.ua/ua/atms/
Ми рекомендуємо вам залишити свій відгук про роботу відділення банку, в якому ви обслуговуєтесь, у формі зворотнього зв'язку у нас на сайті: pumb.ua/ua/pravda/feedback/
Ви також можете залишити свої рекомендації щодо покращення обслуговування у відділеннях банку. Наші колеги з управління якістю обов'язково розглянуть їх. Дякуємо вам!

Курс валют в ПУМБ

EUR 42.4 43