Авто в лізинг від Приватбанку

ulyana79 28 січня 2016, 22:57
Друзі! Хочу поділитися особистим досвідом придбання авто в лізинг у Приватбанку. Отже, у 2012 році коли ми вирішили придбати авто в кредит, оформивши його у Приватбанку, ми до кінця не розуміли різниці між договором лізингу та просто кредитом. Але на щастя, працівниця банку детально озвучила нам умови кредиту, нас все влаштовувало і ми вирішили «брати». Як виявилося пізніше це був договір лізингу. Після оплати першого внеску, ми з працівницею банку зустрілися в салоні, обрали автомобіль і через 5 днів забрали його з салону разом з техпаспортом. Чотири роки ми справно платили щомісячний платіж, а також виконували обовязкову умову — страхування щороку повного каско. При цьому курс долара з моменту придбання авто до завершення кредиту зріс із 8 до 24 грн. Банк на такий скачок курсу ніяк не реагував. І ось наблизився довгоочікуваний момент — останній платіж. Начитавшись різних коментарів в інтернеті, ми з чоловіком хвилювалися аби в кінці не довелося доплачувати якісь незрозумілі відсотки або різницю в курсі долара. Але все йшло як по маслу. я оплатила останній платіж і преспокійно отримала довідку про погашення кредиту. Далі ми чекали на проблеми з переоформленням — можливо тут виникнуть питання. І ви не повірите. В термін 5 днів, як і було зазначено в інструкціях, які надав Приват для переоформлення авто, ми одержали з Києва транзитні номера. Так що хочу сказати всім, хто ще тільки в очікуванні процедури переоформлення авто за договором — лізингу, НЕ ПЕРЕЖИВАЙТЕ! Банк працює чітко! І якщо Ви не будете порушувати умови договору — то і Банк виконає свої зобовязання. Так, звичайно банк заробляє на цьому, перестраховується і т.і., але одне я знаю точно — гроші на авто ми б не назбирали ніколи, а так вже чотири роки їздимо. Рекомендую!

PrivatBankQM
PrivatBankQM
29 січня 2016, 11:39
Дякуємо за відгук! Раді, що наша робота залишила у Вас позитивні враження.
З повагою, ПриватБанк.