Пограбування від Приватбанку.

dbk 9 жовтня 2023, 17:10
Після майже 20 років користування Приватом сьогодні не зміг увійти до свого облікового запису. Після 20 хвилин листування в чаті з’ясувалося, що банк розірвав усі договори зі мною та припинив обслуговування моїх рахунків. На запитання чому відповіли, що мені відправляли повідомлення з вимогою пояснити джерела отримання коштів. Однак ні в застосунку, ні в веб-версії, ні на емейл я не бачив цього повідомлення. Коли і куди його було відправлено, у чаті «вже не мають змоги пояснити». При цьому для повернення коштів мені потрібно з’явитися у відділення і принести список документів, який банк направив за місцем моєї реєстрації. І тут виникає дві проблеми: 1. Місце моєї реєстрації на окупованій території. 2. Я перебуваю за кордоном і з’явитися в найближчому майбутньому не можу.
Приватбанку, поверніть мої гроші!
9 жовтня 2023, 19:26
Вітаємо.
У своїй діяльності банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності. Згідно закону 'Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдженню зброї масового знищення' банк, як суб'єкт первинного фінансового моніторингу, зобов'язаний: забезпечувати виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, до початку і в процесі їх проведення.
На жаль, ваше обслуговування у банку обмежене. При розірванні ділових відношень клієнту надається можливість переказу залишків до іншого банку. Додатково вам буде направлена офіційна відповідь з даного питання.
Для перерахування залишку ваших коштів на рахунку (ах) в банку, вам або вашому представнику необхідно звернутись до будь-якого відділення банку, маючи при собі:
● реквізити рахунку (ів), відкритого в іншому банку на ваше ім’я;
● документи, що підтверджують повноваження розпоряджатись рахунками;
● документи, що посвідчують особу;
● заяву про перерахування залишків коштів.

9 жовтня 2023, 17:29
Скорее всего , банк даже не может вам отдать без личного посещения банка. Тут уже вам решать . Если сумма небольшая , то ничего страшного- заберете свои деньги как приедете в Украину. Никто их у вас не отберет .

А если сумма значительная - то можно и съездить в Украину .
Ну и другой вопрос -абсолютно не имеет значения место вашей регистрации. Не пойму чего вы так на этом зациклились ? Приходите в банк и независимо от места регистрации забираете свои деньги
MykolaA
MykolaA
9 жовтня 2023, 20:03
От звідки ноги ростуть:
dbk 14 августа 2023, 15:01monobank
# 60 днів на вирішення питання про розблокування рахунку!
«Мій рахунок було заблоковано фінмоніторингом через виведення особистих коштів із біржі Бінанс за допомогою р2р. За рік використання це вже 3 блокування»
10 жовтня 2023, 5:13
))))
Ясно. Автор занимается криптой , а потом прикидывается невинной овечкой , дескать «не понимаю , почему счет заблокировали»
Huper Huper
Huper Huper
16 жовтня 2023, 0:16
Ну вы здесь абсолютно не правы. Если уплачены налоги на прибыль — нет причин к блокировке, криптой заниматься — это ещё и в убыток можно. В данном случае банк обязан выявлять подозрительные операции и оперативно блокировать или сообщать соответствующие структуры если средства не подтвердили. В этом случае банк решил просто не парится и так происходит со всеми счетами, с которыми разорвали договор в одностороннем порядке. Причина простая — большие штрафы от нбу, соответственно им дешевле разорвать договор с 1000 клиентами чем потерять миллион грн за 1 клиента. Теперь рассмотрите это с сотнями тысяч клиентов и представьте сколько необходимо рабочей силы для анализа каждого — это просто невозможно автоматизировать, а таких ресурсов ни у кого нет, поэтому они просто разрывают договора, что бы не тратить время. Поэтому большинство блокировок это просто рассмотр сквозь пальцы, независимо кто чем занимался. Да и нет у нас никаких ограничений на использование криптовалют.
gogybaunty11
gogybaunty11
11 жовтня 2023, 10:43
Читаю ету скаргу я розумію, що банк, такий собі рейдер, який просто в любий момент може забрати в тебе кошти!! До чого дожились!
11 жовтня 2023, 17:09
«Читаю ету скаргу я розумію, що банк, такий собі рейдер, який просто в любий момент може забрати в тебе кошти! До чого дожились!»

если будете заниматься криптой — то рано или поздно вас заблокируют. Только потом не надо кричать — «банк негодяй, не понимаю, за что заблокировал»