Проблема зарахування переказу з картки іншого банку

KsanaR 28 травня 2023, 23:19
є клієнтом Привату вже багато років, але з кожним зверненням до банку моє відношення до нього погіршується.
Ситуація в якій опинилася сьогодні:
Мій чоловік, який теж є клієнтом Привату і в даний момент знаходиться в ЗСУ попросив перекинути йому гроші. Я, маючи картки також інших українських банків, вирішила переказати з них. Але дуже здивувалася, коли не змогла переказати ні з однієї з них. Кошти списувалися та повертались без виконання. Звернулась в банки, які відповіли, що проблеми з банком-отримувачем коштів. Тоді, маючи невеликий залишок в Приваті, вирішила переказати з приватовської картки і, о чудо, платіж пройшов. Але суми було не достатньо, тому вирішила подзвонити на гарячу лінію Привату, щоб дізнатись чому не приймають перекази з карток інших українських банків. Після нудної і безрезультатної розмови з ботом, мене зʼєднали з оператором. Відповідь мене вбила: причина може бути в перевищенні транзакцій в місяць, а саме в кількості 200 транзакцій!!! Та нехай дзвонить отримувач та дізнається чому йому на карту не зараховуються кошти.!!!
Розумію, третя особа і все таке, але ж я не питаю його залишок, особисту інформацію, я запитувала ПРИЧИНУ незарахування!!! Тим паче, його особисті дані я й так знаю, бо це мій чоловік.
Але оператор раз за разом повторювала про нерозголошення інформації, про те, що нехай дзвонить отримувач, та що це може бути обмеження на переліміт 200 транзакцій в місяць з 20 травня 2023р. На запитання на якій підставі обмеження 200 транзакцій, оператор повідомила, що це Постанова Національного банку України. Я запросила номер та дату Постанови, оператор шукала, відключалася ненадовго, а потім сказала, що помилилась і що це внутрішня політика банку.
В мене питання: в чому полягає внутрішня політика ДЕРЖАВНОГО банку щодо неможливості зарахування переказу з іншої картки укр банку?
P. s. Сума переказу була всього 4тисячі грн. 4!!! Не 400тис, а 4!!! Це що така величезна сума? По фінмону поріг 400тис, а тут всього 4!!!
І так, мені прийшлось перекинути з картки іншого укр банку на СВОЮ картку Привату, а вже потім з неї на картку чоловіка. І аж тоді переказ пройшов.
Це не важко, але це додатковий час та зайві операції.
І щодо дзвінків одержувача коштів- а банк розуміє, що не завжди можна подзвонити, а коли можна то може вже буде пізно. Та й отримувач коштів може не знати про наміри йому переказати.
З усього всього:
Це ганьба!!! Державний банк повинен робити все, щоб клієнти були задоволені, щоб якщо виникає якась проблема чи питання, вирішувати швидко та допомагати. Це банк який представляє державу. Тому все повинно бути на висоті!!!
А так це викликає тільки впевненість в тому, що потрібно закривати рахунки та картки та переходити на обслуговування до інших банків (не державного).
29 травня 2023, 8:48
Вітаємо.
Інформація по картках/рахунках може бути надана тільки їх власнику.
ПриватБанк піклується про дані наших клієнтів: ми не розголошуємо конфіденційну інформацію третім особам, в іншому випадку наші ж клієнти не матимуть до нас довіри.
Ми переконані, що ви так само хотіли б бути впевненими в тому, що ніхто крім вас не зможе дізнатися нічого по ваших картках (навіть близькі нам люди не завжди переслідують добрі наміри).
Власник картки може самостійно звернутися до нас і уточнити інформацію, яка їх цікавить. Ми доступні цілодобово в чаті, за номером 3700, й завжди раді допомогти вам.

29 травня 2023, 5:09
Вам повезло что не 100 транзакций как было раньше.Да это внутренняя политика банка такая. Пусть ваш муж заведёт карты разных банков. Рекомендую карты а банк зелена или жовта, пумб все карта, возможно аваль или монобанк
29 травня 2023, 20:31
В том то и дело, что я знаю что нет 200 транзакций, примерно 15. Но хочу услышать вразумительный ответ банка
29 травня 2023, 23:38
Ну так, а как банк может дать точный ответ вам если эта карта не ваша? Точный ответ может получить лишь владелец карты что более чем логично, но вы почему-то решили совсем иначе. Что лишь по вашему чиху должны все и сразу рассказать даже если это вас вообще не касается
29 травня 2023, 5:11
Если будет возможность пишите жалобу в нбу. НБУ давил на банки чтобы те ставили лимиты на колличество транзакций по картам физиков
29 травня 2023, 11:54
200 транзакций это очень дофига, без лимитов легко завалить финмон банка.
29 травня 2023, 20:29
Як для відповіді банку, то знову відмазки. Тобто я хочу відправити як допомогу незначну суму з картки іншого укр банку на карту Привату і у випадку непроходженн транзакції, дзвонити може лише власник ? Власник може не знати про мої наміри щодо перерахування . Але тут інше ще!!! Прокоментуйте будь ласка , якщо є встановлений ліміт , то чому я змогла перерахувати в межах Привату після того як була відмова з іншого банку. Де тут логіка. В згідно законодавства незначна сума (по фін мону) це 400тис грн, але ніяк не кількість транзакцій . Ще раз наголошую, якщо оператор не володіє інформацією, то нехай проконсультується у профільних спеціалістів. Прошу надати відповідь щодо обмежень по розрахункам з карток інших банків. Попередня відповідь не влаштовує.
29 травня 2023, 20:31
Не тупи!

Делай перевод по номеру счета!

В большинстве случаев делать переводы по номеру счета выгоднее чем переводы с карты на карту, да и меньше финмон банков возбуждается.
29 травня 2023, 23:40
Если вас не устраивает ответ это не значит что сотрудник не компетентен, в данном случае читая ваши комментарии слаживается мнение совсем другое что вы не очень умны, если так и не поняли что для точной проверки нужно звонить владельцу карты. Как вариант у мужа вообще может срок карты выйти не думали об этом не?
29 травня 2023, 23:58

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Проблема зарахування переказу з картки іншого банку