MaxKleem 6 квітня 2023, 11:43
Закривши рахунок ФОП у відділенні і видаливши додаток Приват Бізнес через 2 місяці.
Телефонують з банку і говорять що є заборгованість за використання рахунку 250 грн і почавши погрожувати якщо найближчим часом не з’явлюсь в відділенні то мені буде дуже «погано», відповівши що зараз веду прийом (я лікар), мені не зручно розмовляти, зателефонували з і іншого номеру (на мою думку з особистого) і почали в грубій формі залякувати. В відділенні спеціаліст не змогла відповісти за що нараховані кошти (говорить що тут не працювала коли закривався рахунок і що він закритий «не до кінця»). Як закрити рахунок ФОП щоб більше мене не турбували з цього банку?
6 квітня 2023, 14:00
Вітаємо.
Для закриття рахунку увійдіть на ПК до WEB версії Приват24 для бізнесу https://otp24.privatbank.ua/v3/#!/login
Перейдіть до Налаштування — Закриття рахунку https://pb.ua/short?9OK та подайте заявку на закриття рахунку.

GrugoriyHoland
GrugoriyHoland
10 квітня 2023, 4:59
А что вы так переживаете? Делайте «скриншот» с телефона о входящих звонках и с «повідомленням про скоєння злочину «(вымогательство) в полицию и обязательно с занесением в ЕРДР ! Поверьте, буквально через три дня все прекратится.

USD 39.4 40

USD 39.4 40
Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Після закриття рахунку ФОП телефонують погрожуючи і просять зробити оплату за використання закритого рахунку