Банкомат не зарахував кошти на картку

Sergiy91 29 березня 2023, 21:29
Через приват 24 вносили кошти за покупку квартири, поповнювали картку через банкомат приватбанку, який забрав немаленьку суму грошей, вибив технічну помилку і не зарахував їх на картку. Одразу ж зателефонували на службу підтримки, прийняли нашу заявку і пообіцяли вирішення на протязі 3-х днів. Благо забудовник зрозумів ситуацію та дав нам відстрочку на 3 дні для проведення платежу без штрафних санкцій Сьогодні 4-й день, інкасацію банкомату ніхто не проводив, у банку та колл центрі сказали, що все що можуть порадити це чекати. Я ще розумію коли б у нас зависло 1 чи 2 тис. грн, а сума значно більша і можна було б з розумінням поставитись до клієнта і пришвидшити розгляд інциденту, який стався у зв’язку з некоректною роботою банкоматів привату. У нас тепер дилема, платити пеню чи позичати кошти і чекати незрозуміло скільки рішення по нашій заявці. Якщо вам дорогі ваші нерви, час то краще не мати справу з такими банками і тим більше переводити велики суми їх терміналами. Чесно був значно кращої думки про цю установу.
30 березня 2023, 9:25
Вітаємо. Приносимо вибачення за незручності, пов'язані з роботою банкомату. Вже звернулись до вас у приватні повідомлення для уточнення контактних даних платника та детальної перевірки інформації.

KotletaDollarov
KotletaDollarov
29 березня 2023, 22:18
Что мешало бесплатно через кассу внести? на счетной машинке вам прекрасно б ыстро пересчитали в приватной комнате для больших сумм без лишних глаз. Даже если взнос 10К дол, это же капец сколько нала заталкивать в банкомат. Я через эти все уличные машинки-пополняшки вообще не рискую вносить что-то больше 10К грн за раз
SergeyNina
SergeyNina
30 березня 2023, 1:48
А касса зачем? Банкомат — терминал не более 10−20 купюр за один раз иначе риск ошибки. Теперь вся надежда на службу инкассации и сервисный центр если деньги не дошли до кассеты. Только по срокам это минимум неделя или две в лучшем случае. Хоть бы не сказали что при сверке и инкассации ничего не нашли

USD 39.4 40

USD 39.4 40
Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Банкомат не зарахував кошти на картку