privat bank иди на х!

Seductor 24 лютого 2023, 19:27
Почему все, шо у нас становится государственным, превращается в гуано? Пора прощаться с приват банком! Галимое обслуживание, куча проблем. Не возможно по толку осуществить денежные переводы через интернет банкинг, куча нелепых вопросов, итог заблокированая карта. Разблокировать карту не могут даже в течении суток. Неудобно пользоваться интернет банкингом, галимые проверки безопасности. Проблема со снятием наличных с банкоматов. Плоблема снятия депозитов в любой валюте, в том числе и в гривне. Куча мошенников вьют вокруг приват банка в том числе я так понимаю бывшие работники. Или есть знакомые работников. Банк продаëт информацию о клиентах третим лицам.Медленные переводы через банк. Вечные очереди в отделения. Некомпетентные работники. Это касается не одного отделения приват банка, а целого ряда отделений по стране и самого главного офиса. А так же колл-центра. Банк слишком много о себе возомнил. Считают клиентов за лоха. По непонятным критерием блокирует счета. Отмазка, «можно оплачивать картой» не канает, закрывайся, банк! Крайне не советую ни кому. Разве что рашистам. Пусть мучаются с такими банками. Нам такое нетреба!
24 лютого 2023, 20:36
Добрий вечір!
Ми піклуємось про безпеку коштів клієнтів та перепрошуємо, якщо необхідність додаткового підтвердження платежу доставила незручності. В ситуації, коли ризиковий або нетиповий для клієнта платіж випадає на додаткову перевірку підтвердити проведення операції можна звернувшись в підтримку. При цьому, фахівець підтримки має ідентифікувати клієнта задавши питання, відповіді на які знає лише власник картки. Ця процедура покликана вберегти ваші кошти від шахраїв та впевнитись, що операцію проводить саме власник картки.
ПриватБанк неухильно дотримується правил конфіденційності і не передає дані клієнтів третім особам, за виключенням вимог чинного законодавства. В банку працює комплекс технічних та програмних засобів, котрі спрямовані на захист ваших даних та грошей. Нами постійно проводиться їх модернізація та оновлення, що дозволяє забезпечити високий рівень захищеності.
Ми постійно працюємо над покращенням сервісу і даємо змогу клієнтам проводити велику кількість операцій дистанційно через Приват24, банкомати та ТСО. Якщо ж візит у відділення все ж необхідний на нашому сайті можна переглянути графік роботи відділення і час його найменшої завантаженості.
На жаль, нам не вдалось вас ідентифікувати за даними з відгуку. Ми звернулись в приватному повідомленні, щоб уточнити ваші контакти та перевірити інформацію щодо блокування картки і звернення в підтримку.

GrugoriyHoland
GrugoriyHoland
25 лютого 2023, 3:44
Куча мошенников вьют вокруг приват банка в том числе я так понимаю бывшие работники. Или есть знакомые работников. Банк продаëт информацию о клиентах третим лицам…

При этом полное игнорирование Законодательства Украины, не выполнение решения Судов и т п
KBP
KBP
25 лютого 2023, 11:04
Підтримую. Невідомі з номера Привату вимагають персональні дані, ображаються у разі відмови та на свій розсуд блокують картки. Блокуючи картки вони обмежують можливість користуватися власними кощтами, створюють великі незручності та напругу в суспільстві. Час та кошти витрачені на походи до відділень ніхто не коменсує, тож вони завдають окрім моральних ще й матеріальні збитки. Навіщо вони для себе збирають персональні данні, напевно всім зрозуміло. Вважаю що правоохоронці повинні розслідувати такі злодіяння. Вважаю що всім клієнтам Привату потрібно як скоріше знімати кошти та тікати в інші банки. Звертаюся до всіх з пропозицією активно реагувати усіма можливими каналами комунікації та викривати шахрайські дії, та притягати злодюжок до відповідальності.
Pasha Chernihiv
Pasha Chernihiv
27 лютого 2023, 14:27
Після проблем з Приватом я більше не буду зберігати свої чи кредитні кошти на картах цього банку. Кредитка знижена до нуля, зарплатна стає порожня в день надходження коштів від роботодавця.
Відкрив собі дебетову карту іншого банку і користуюся нею. В айбоксі поповнюю її без комісії, кешбек з покупок і відсутня комісія за комуналку.
ПриватБанк, робіть висновки, інакше вам гаплик!
RobinBobin2
RobinBobin2
8 березня 2023, 1:35
«Рашистам» он точно не подойдёт, как и русскоязычным. Банк проводит плановую политику по дискриминации миллионов своих клиентов, которые могут вполне уважать украинский язык, но в быту им удобнее пользоваться русским и родной у них русский. Отключил русскую версию, теперь дошёл до того, что не даёт редактировать уже существующие ранее шаблоны платежей, если в названии присутствуют (о, ужас!) агрессивно-оккупационные русские буквы вроде буквы «ы».