Фактичний випадок з банком

4444ka 5 жовтня 2022, 13:27
Пишу випадок, який трапився зі мною. У четвер звернулась до банку з метою заказати сучасну картку з чипом. (вартість 100 грн, я згодна). Під час звернення до банку в мене 2 тижні тому була змінена сім карта. (Змінена на нову, не крадіжка, не загубила). Під час опрацювання з робітником мене тричі фотографували, актуалізовували мої данні, приходили смс на телефон. Мені запропонували додатково за гроші увімкнути послугу додаткового захисту від крадіїв. Я відмовилась. У п’ятницю доступ до Приват 24 було заблоковано. У Суботу я почала дзвонити на гарячу мережу, де мені відповіли: — ваш номер відімкнено від ваших карток. Коли я поцікавилася причиною, мені відповіли: — з вашого номера були шахрайські дії. (Я звернулася до оператора, та запросила чи може є якась переадресація з мого номеру — ні). Я запросила за останніх 2 тижні виписку за моїми телефонними дзвінками (де жодного разу не було викликів 3700, або інший номер банку). Повторно звертаюся, до гарячої лінії банку. Де мені відповідають: — за вашим номером були шахрайські дії, дзвонили на гарячу мережу… Я відповідаю: — в мене є усі мої телефонні дзвінки з цього номеру, ніхто не дзвонив. Чому мені заблокували картки? Відповіді так і не отримала, але дали пораду: підійти до банкомата та прив’язати номер телефону. Т.к. мені терміново необхідно скористатися грошима, я їду до Бучі до банкомата. Вставляю карту, ввожу пін код, ввожу номер телефону, ввожу останні 4 цифри з номера, який мені дзвонив… Нічого, скористатися грошима не можу…(Дзвоню повторно на гарячу мережу (вже на емоціях) розповідаю цей квест. Мені кидають посилання з метою ідентифікації, я намагаюсь зробити усе, що мені рекомендували — але нічого не виходить. Посилання не працює (ввожу номер телефону, код)Нічого не змінюється. Знову дзвоню операторам, розповідаю усю історію… А мені відповідають: банк вас заблокував і тепер можна розблокувати лише в банку з паспортом. У вівторок їду до банку в Ірпені, звертаюсь до кремезного співробітника з якою метою я сюди прийшла. Він встає, та веде мене до терміналу. (там вся та же процедура, що я робила у Бучі) з повною впевненістю, що він допоміг віддає картку. Я продовжую, що я все це вже робила, але це не допомогло. Він просить мене зайти до Приват24 — не заходить. Веде мене до свого робочого міста, і починаємо з’ясовувати обставини. Я в своя чергу, вже маю певне невдоволення, кажу: чому не було смс розсилки, що таке робить банк? Чому мене ніхто не попередив? Чому неможливо віддалено вирішити цю ситуацію? Та отримую пропозицію: — Ми можемо закрити прямо зараз Вашу картку.

Ніхто, жодного разу при спілкуванні зі мною не перепросив за ситуацію. Я вимушена була взяти кредит в іншому банку, щоб оплатити послуги які були заказані завчасно, але через блокування картки Приват вимушена була платити відсоток іншому банку.

І головне питання: — Чому мені так довго розказували, що мою карту намагалися взломати, і банк нібито допомагає в запобіганні шахрайських дій, коли банк самостійно її заблокував?
5 жовтня 2022, 15:35
Вітаємо.

mlp711141
mlp711141
6 жовтня 2022, 22:46
Искренне вам сочувствую… Не стоило вам связываться с горе-банком… К сожалению, номер 3700 в ваших звонках до банка не фиксируется у операторов: всё потому, что банк сбрасывает ваш вызов и перезванивает вам с левых номеров. Такие факты как недозвон, сброс и около того фиксируются только в СБУ с помощью системы СОРМ, подключенной до вашего оператора. Но вам они даже по очень хорошему блату не дадут выписку о ваших звонках — это не входит в вопросы органов госбезопасности. Ищите другой банк — это самый разумный в данный момент совет…