списання коштів

Олена Канавець 12 червня 2022, 20:35
14.05.2022 з картки шахраї списали кошти з картки, також відкрили віртуальну карту з якої списали кошти. В той же день звернулась до банку що шахраї перевили кошти щоб відмітити платіж. На момент звернення кошти були в приват банку, кошти так і не повернули. Всі операції були здійнені з іншого пристрою не змого телефону. Що робить служба безпека банку? Нічого, відписується що клієнт винен сам. Коли не працює служба безпеки. Приват банк жодного разу не зателефонував щоб перевірити інформацію про переказ коштів.Як повернути кошти яких в мене не має та ще платити %?
13 червня 2022, 10:36
Проведення операцій в Приват24, таких як платежі або відкриття нової віртуальної картки можливе лише за наявності доступу до акаунту. Щоб увійти в акаунт знати фінансовий номер недостатньо, потрібно також знати пароль від Приват24 або ПІН-код картки (для відновлення доступу), що відомі лише власнику картки.
Якщо ви вже звернулись до правоохоронців із заявою про шахрайство необхідно очікувати завершення розслідування, адже саме суд виносить остаточне рішення. На підставі рішення суду банк матиме підстави та можливість здійснити перерахунок заборгованості.
Ми звернулись в приватному повідомленні щоб уточнити ваші контакти та перевірити інформацію.

Jokets
Jokets
13 червня 2022, 5:26
А вы не виноваты да?
Andrii1974
Andrii1974
13 червня 2022, 20:51
11.06.22р. в мене трапилось те саме. Тільки з моєї картки,яка була зі мною в Україні,було здійснено дві покупки через термінал за кордоном на суму 1700$. Без підтвердження в додатку,без смс і т.д. О 4-й год. ранку. Банк знімає з себе відповідальність,переводить все в поліцію. До речі стояло обмеження на інтернет покупки на 10000₴
АВС123 .
АВС123 .
13 червня 2022, 21:19
Не понимаю, как такое может быть… Пришёл мошеннических емейл типа «Вам положена выплата, нажмите на ссылку», но пришло с настоящего адреса Приватбанка: info@pb.ua. Как такое может быть? Написал в поддержку ПБ -- в ответ тишина.