Банк категорично відмовляється видавати депозит...

Valdemar1987 26 лютого 2014, 15:56
В сорціальних мережах дуже жваво обговорюють важку ситуацію приватбанку, банк на межі банкруцтва і коментарів з боку керівництва 0. Асоціація вкладників України наполегливо рекомендує негайно писати скарги в НБУ і писати відгуки про «безпредел» приватбанка на форумах і вконтакті.
Також застерігаємо Вас шановні громадяни не звертати увагу на фальшиві фідгуки про стабільну роботу банку,їх пишуть співробітники приватбанку які стали заручниками ситуації і їм погрожують звільненням.

ivank1978
ivank1978
26 лютого 2014, 16:59
Сьогодні 26.02.2014, дружина звернулась в банк щоб розірвати долар. депозит і гривн депозит
без проблем — долар через два дні прийти, гривню без попередження ( невелика сума), знімай хоть сьогодні.!!!
Львівська обл.
klientPV
klientPV
26 лютого 2014, 17:45
Не обращайте внимание — это пишет заказной спамер. Его цель писать вранье о Приватбанке и сеять панику в неньке Украине! Он постоянно флудит и пишет на целом ряде сайтов под разными никами!
Valdemar1987
Valdemar1987
26 лютого 2014, 19:44
Активні дії суспільства дають свої плоди, банда вже почала віддавати людям депозити але не дуже активно, хоча це вже не погано. Ми всі маємо розуміти що за правду треба боротись =)
ekaterina3788
ekaterina3788
27 лютого 2014, 9:16
Чушь полнейшая! Приват нормально отдает вклады и я слышала в отделении как клиенты даже обратно приносили вклады, потому что единственный нормальный банк, который выполняет все обязательства.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Банк категорично відмовляється видавати депозит...