Купівля ОВДП через Приват24 неможлива!

zlyi 1 лютого 2021, 15:13
На сайті Приват 24 в розділі «Усі послуги- цінні папери» заявлена можливість покупки ОВДП. В п*ятницю 22.01.2021 року уточнив в консультанта можливість здійснення покупки (так як наступного дня закінчувався термін дії депозиту).Консультант запевнив, що покупка можлива, якщо виникатимуть якісь труднощі, то служба підтримки побачить спробу покупки,їхній спеціаліст мене «підхватить» і допоможе. Депозит не пролонговував+в понеділок 25.01 доклав на картку ще 120 000грн (разом 520 000грн).Однак при спробі покупки на етапі завірення документів цифровим електронним підписом стається збій.В розмові з консультантом (вже іншим) описав проблему, вислав на вайбер відео помилки. Консультант в середу27.01 запевнила. що програмісти працюють над розвязанням проблеми і до кінця тижня я зможу здійснити купівлю.Однак віз і нині там. Підписати документи неможливо, притому що ніяких застарежень (типу «підпис невірний», чи будь-яких інших) система не видає.Кошти заморожені 10-ий день.
1 лютого 2021, 16:58
Вибачте, будь ласка, за завдані незручності.
Займаємось вирішенням вашого питання.
За результатами вас буде додатково повідомлено.

1 лютого 2021, 16:54
Проблема не вирішена, консультанти не розуміють, чому система не приймає цифровий підпис, помилок не видає ніяких.Пропонують зайти через файрфокс, згенерувати інший підпис і т. д і т. п, тобто я маю попрацювати тестировщиком їхньої системи на безоплатній основі.Схоже на лохотрон.
2 лютого 2021, 12:23
Спробував здійснити купівлю ОВДП 1ф
2 лютого 2021, 12:35
Спробував купити з компа на відділенні разом з керівником відділення (для усунення фактора некомпетентності чи можливої некоректної роботи мого компютера).Знову помилка на стадії підпису договору купівлі-продажу.Від консультанта порада- пробуйте кілька разів.Як на мене, слід приймати міри до керівника відділу цінних паперів, так як свої функції відділ виконати не може, хіба що їхнім завданням є залучення коштів на рахунок Приват-банку з безплатним подальшим користуванням ними.
17 серпня 2021, 12:55
Продаж ОВДП через Приват24 неможливий, якщо у вас статус неодружений і ви ніколи не реєструвати шлюб у органах ДРАЦС. Будьте обережні. Бо, якщо терміново потрібні будуть гроші, як хоч, так і доводь цивільний стан — неодружений. Сам з цим стикнувся. Бо ДРАЦС, (як того вимагає Приват для продажу ОВДП), витягів для підтвердження статусу неодружений, ніколи не перебував у шлюбі, не видає. Так як не бачить по Державному реєстру реєстрації цивільному стану громадян цієї інформації. От купив і думав продати. А виявляється неможливо!!! От де взяти витяг, що вимагає Приват??? Коли ДРАЦС з вказаного вище реєстру навіть при бажанні сформувати витяг не має можливості. А нотаріально завірена заява про цивільний стан — неодружений банку не підходить!!!
Cyanide Poison
Cyanide Poison
22 березня 2023, 10:44
Проблему ви вирішили?

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Купівля ОВДП через Приват24 неможлива!