все кожний раз про гроші наші

mj380965873080 1 листопада 2013, 16:47
оформили мені підприємницьку карточку якою я не користувався майже рік, гарні наші оператори звонять і говорять що пропадає ваша карточка, яка не користується-але мені стало гірко бо заплатив за неї 100 гривнів ія почав користуватись зняв з неї 1500-45.00 гривнів за послуги і покупка на 200,04 і поповнення рахунка інтернету 600 гривнів які потім виявляться що вних помилка бо з підприємницької карточки не роблять такі операції як поповнення телефонів або інтернету, ну все до діла пройшов місяць я заношу суму через термінал 2350, але вже до обіду мені нараховують пеню з 2345,04, дивлюсь в інтернет сума не змінюється а 2 дня ще йде пеня до3,30 і плюс 23,21 за послуги за місяць користування грошей-такого світ не бачив, без повідомлення без нічого одна смс про кожний день наростання пені, велике дякую оператору Клесі Ольгі Юріївні за гарну обслугу з ВЕЛИКОЇбукви-яка мені надвала дуже довгу інформацію і ні би підійти до клієнта з повагою але тебе відкидає( ви собі як хочити)-вона мені не сподобалсь в розмові, вже завтра занесу гроші і не хочу цю картку бачити
1 листопада 2013, 18:34
Шановний клієнт!
Нам шкода, що у Вас сформувалося така думка про банк = (

Хотіли б нагадати: якщо Ви використовували кредитні кошти з поточного рахунку, у Вас діє пільговий період до 35 днів, протягом якого Ви можете безкоштовно використовувати гроші банку. Якщо Ви не внесли кошти протягом пільгового періоду, в такому випадку крім щомісячної комісії (0,9 % від суми максимальної заборгованості
по ліміту в попередньому місяці ), списується ставка після пільгового періоду (більше 35 днів) 24% річних.

Щодо Вашого рахунку, Ви використовували суму кредитного ліміту 01.10.2013г ., пільговий період діяв до 25.10.2013г, сума використаного кредитного ліміту погашена 30.10.2013г. З цієї причини крім щомісячної комісії 0,9% від суми ( 21,12 грн), з 26.10.2013г. списується ставка ( 24% річних), після пільгового періоду.

Більш детально ознайомитися з умовами та тарифами за рахунком, Ви можете на сайті privatbank.ua/business/universalnyje-reshenija/kreditovanie-biznesa/.

Дякуємо за звернення!
З повагою, ПриватБанк.