Ганьба а не банк!!!

Mila96 18 травня 2020, 12:25
Я Марущак Людмила Миколаївна, хочу застерегти всіх клієнтів від Приват Банку не ЗВЯЗУЙТЕСЯ І ОБХОДІТЬ СТОРОНОЮ! На мої рахунки було накладено арешт згідно постанови з виконавчої служби, банк швидко на нього зреагував « МОЛОДЦІ », але після того як прийшов запит на списання коштів згідно виконавчого провадження відмовився списувати кошти ( треш ще той ) з картки для виплат бо вони не мають права списувати цільові кошти! А тепер саме більше ха-ха!!! Звернувшись до виконавця він мені надав відповідь, що він не знав про цільові надходження і згідно законодавства України банк забовязаний був його про це повідомити та не накладати арешт на цей рахунок!!! Але це ПРИВАТ БАНК І ЙОМУ ЗАКОНИ НЕ ПИСАНІ, вони мають виправдання що вони не забовязані це робити хоч і в законі це прописано
18 травня 2020, 16:47
В своїй діяльності Банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, що регулюють відносини в сфері банківської діяльності.
Зі своєї сторони, Банк не може ігнорувати законну вимогу виконавця та не блокувати рахунки при надходженні постанови. У Вашому випадку, в постанові було вказано про арешт всіх рахунків без вказаних вийнятків про окремі рахунки з цільовими зарахуваннями. Зняття арешту можливо в разі надходження відповідного листа від виконавчої служби.
З повагою, ПриватБанк.
Мінфін
Відповідь адміністратора
21 травня 2020, 12:00
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 21.05.2020).

18 травня 2020, 13:36
Законы писаны для всех. Просто некоторые отказываются их придерживаться, исходя из того, что не понесут наказания или оно несоразмерно с приобретенным.
18 травня 2020, 13:52
Ну так это же смешно! Реально .... Банк не может списать деньги « карта для выплат » но зато заблокировать они ее с удовольствием могут и делают . Аргументы только « постанова исполнителя» , но сам исполнитель сказал что ему не видно какое предназначение имеет карта об этом банк должен был сообщить и не налаживать на него арест!
Jokets
Jokets
18 травня 2020, 16:20
А сделать запрос в банк не?
Станислав Косовцов
Станислав Косовцов
18 травня 2020, 17:25
К сожалению, весь «цирк» с арестами, который происходит уже многие годы, и перекладывание ответственности с одного лица на другое, говорит лишь о том, что в законодательстве существует некая коллизия, которую могут устранить наши законодатели. Но не им и не тем, кто мог бы инициировать изменение законов или сделать подзаконные нормативные акты, устраняющие эту коллизию, сейчас не до этой «мелочи». Посмотрите, что «за окном» у нас в стране творится! Еще и пандемия… Поэтому берите все в свои руки — предоставляйте доказательства исполнителю, а если он не снимет арест, то остается только в суде обжаловать его действия, и снять арест по решению суда. Успехов вам и терпения!
18 травня 2020, 17:39
Уже решили вопрос с исполнителем будет отправлять им « Вимогу » на списание денег именно с карты для выплат. Но как только все это закончится, знаю точно что больше никакого сотрудничества с ПРИВЕТ БАНКОМ меня не интересует!
18 травня 2020, 18:35
«никакого сотрудничества с ПРИВЕТ БАНКОМ» это верное решение.