Оформлення картки на дому

Тетяна Маринюк 22 січня 2020, 8:39
Я клієнт банку з багаторічним стажем. До сьогоднішнього дня нарікань особливих не було, оскільки не доводилось часто туди заходити, було достатньо Privat24. Правда, коли доводилося зайти, то витрачала півдня, бо постійно величезна черга. Сталося так, що субсидія моєї мами випадково була перерахована в Приватбанк замість Укрсиббанку. Повернути субсидію працівники Привату відмовилися- оформляйте карточку. Мама в похилому віці, майже не ходить- телефонуйте на 3700 або беріть нотаріально завірену довіреність. Довіреність коштує більше, ніж там тої субсидії. Телефонуємо на 3700- виявляється, картку Універсальну вони можуть оформити вдома(тобто кредит без питань), а от для соціальних виплат, таких, як пенсія, субсидія- ні-ні. Не маразм? Виходу нема. Що робити, не знаю. Десятому закажу звязуватися з цим банком.
22 січня 2020, 10:12
Для оформлення картки Ваша мама може звернутись до будь-якого зручного відділення банку.
Ознайомитись з графіком роботи відділень Ви завжди можете за посиланням: https://pb.ua/map
Також, Ваша мама може звернутись до служби підтримки для замовлення картки «Універсальна», після чого відкрити віртуальну Картку для виплат за допомогою Приват24.

22 січня 2020, 9:53
«субсидія моєї мами випадково була перерахована в Приватбанк замість Укрсиббнку.» — що означає «випадково»? Хтось припустився помилки? Хто саме?
Як варіант можна повернути помилковий платіж та зробити повторно вірний.
Але до чого тоді тут банк отримувач: «Десятому закажу звязуватися з цим банком.»? Можете не відповідати.
troubler
troubler
22 січня 2020, 11:18
Помимо того, что непонятно чем провинился ПриватБанк в этой ситуации ( есть определенные правила у всех финансовых организаций и все хотелки не удовлетворить), так есть некоторые противоречия и в самом отзыве автора: если «Довіреність коштує більше, ніж там тої субсидії.», то почему тогда не оформить универсальную ( я так понял её могут оформить на дому) да не потратить ту небольшую сумму.....ну или не перекинуть сэпом куда-нидь за три грн, если это так важно....я к тому, что я вообще не понимаю суть проблемы, учитывая, что, по словам автора, там и сумма небольшая
22 січня 2020, 11:37
То: troubler
«я вообще не понимаю суть проблемы,» — на правах старожила поясню. Очень часто ТС дает искаженную информацию. Учитывая:
— «Мама в похилому віці,» — було достатньо Privat24.
Много случаев, когда картой пенсионера пользуется ТС, как своей. Отсюда и возмущение. Мои предположения никак не относятся к автору отзыва.
Тех кто пытается что-то уточнить для понимания, записывают в «работник банка». Не удивляйтесь
22 січня 2020, 11:49
Еще добавлю:
ТС заходит выплеснуть эмоции.
Вопрос в формате «Что мне сделать, чтобы....»  не возникает.
И как пел Высоцкий; «если не .... - я уйду из стада».
Jokets
Jokets
22 січня 2020, 15:24
Хотите пользоваться и решать вопросы за маму- доверенность делайте, без нее вы посторонее лицо для банка