Мінфін - Курси валют України

Встановити

Відділення Приватбанку: Вільногірськ, вул. Центральна, 65

Адреса:
Дніпропетровська область, Вільногірськ, вул. Центральна, 65
Телефон:
3700
Час роботи:
Пн-Пт: 08:30-17:30, без перерви, Сб-Нд: вихідний
Відгуки про відділення:

Поділіться враженнями про це відділення

Щоб написати відгук, потрібно зареєструватися . Реєстрація займає близько 30 секунд.
4
28 грудня 2022, 13:23
Умоєї померлої матері було декілька грошових вкладень у ПриватБанку, де були складені заповіти в рівних частинах на мене та мого брата. Після смерті матері брат виїхав в іншу країну, прислав відказ від спадщини та грошових вкладень, які належать йому на мою користь. Нотаріус видав мені два документи: свідоцтво про права спадщини за заповідальним розпорядженням (на мою частину вкладень), та свідоцтво про право на спадщину за законом (на частину брата вкладень).
19.12.2022р. я звернувся у відділення ПриватБанку у м. Вільногірську. Пред’явив усі належні документи консультанту. Вона відправила копії у юр. відділ ПриватБанку, пояснив, що протягом 3 діб я отримаю усі кошти. Я отримав лише½ частину. Ні завідувач, ні консультант відділення не надали чіткої відповіді чому лише ½ частина. Я звенувся знову до нотаріуса який видав мені ці документи. Вона ствержує, що це два різні документа.Декілька разів дзвонив на 3700, вислуховують, та дають відповідь, що два документа про спадщину ідентичні, і другу частину не можуть видати. З юридичним спеціалістом не з'єднують.«Консультанти" ПриватБанку трактують норми закону в свою користь та перешкоджають отриманню предбачених мені коштів. Для вирішення питання жодних дій не вчиняють.
Коментарі (1)
Ответ банка
Приватбанк
28 грудня 2022, 15:00
Вітаємо.
Вже перевіряємо, чим можемо зарадити в цій ситуації. За результатом додатково з вами зв`яжемось.
без оцінки
3 січня 2017, 17:42
Сегодня вернули все без проблем, задержка получилась в неделю всего. правда 30-го ходил в банк и потребовал дать выписку со счета и принять заяву «Заява про видачу всієї суми вкладу (у валюті вкладу)», заявление приняли и расписались на дубликате. В банке прямо заявлял что буду подавать в суд если сроки выдачи будут и дальше переноситься. Вроде помогло))
Коментарі (1)
без оцінки
29 грудня 2016, 16:38
на днях хотел закрыть валютный депозит(благо срок подошел), бегал уже 3 раза для заказа валюты, сумма относительно небольшая, но в день выдачи приходит смс с отказом и просьбой подойти заново. все кто пришли в банк с закрытием валютного депозита в той же ситуации, гривну вроде понемногу выдают, но валюты нет. сегодня перенесли в очередной раз на начало января, но думаю ничего не измениться. не просил кстати выписку со счета и остальные бумаги, необходимые для суда, но думаю начнут отказывать под любыми предлогами.
p.s. я вижу ботов набежало, которым всем все отдали))) ребятки, ну в лучшем случае вы или в администрации президента работаете, или в бпп состоите. я пока ни одного человека не знаю который смог валютный депозит забрать. решили народ успокоить-продавайте ЗВР, точнее то что от него осталось.
Коментарі (9)
Відповідь адміністратора
Мінфін
30 грудня 2016, 16:33
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 30.12.2016).
Пользователь не предоставил документы по запросу администрации сайта, подтверждающие, что он является клиентом данного банка.
На сторінці зібрана вся інформація про відділення Приватбанку за адресою Вільногірськ, вул. Центральна, 65. Якщо ви збираєтеся відвідати відділення, для того щоб відкрити депозит в Приватбанк - порівняйте попередньо ставки по депозитах в банках вашого міста. Якщо ж ви зібралися зробити обмін валют в відділенні  Приватбанку розташованому за адресою  Вільногірськ, вул. Центральна, 65- конвертер валют допоможе вам порахувати на яку суму ви можете розраховувати. Нема часу чекати схвалення кредиту від, а гроші потрібні терміново? Оформіть кредит онлайн за 5 хвилин в кращих мікрофінансових організаціях України.