вкладчик Подоляко 12 квітня 2024, 12:22
Відділення за адресою: Чернігів, пр-т Миру, 65
Банк не обслуговує в своїх банкоматах картки пенсіонерів виданих другими банками і це не поодинокий випадок, а регулярно картки віза з інших банків не обслуговуються. Сьогодні обійшов два банкомати Полікомбанка і не зміг зняти 300 грн з пенсійної картки на запитання до працівників банку чому така система отримав пояснення що це технічна причина з картками віза виданими другими банками і пораду йти до банку який видав картку. Тобто банк не виконує зобов«язання обслуговувати пенсіонерів з інших банків. То мабуть пора Мінфіну виключити Полікомбанк з списку банків яким дозволено обслуговувати пенсійні рахунки щоб люди знали що там пенсіонерам не раді і створюють технічні причини щоб не видавати кошти.
kerit1 27 листопада 2023, 17:16
Дійсно дуже вигідні кешбеки в банку, яко регулярно користуватися карткою то виходить непогано.
gerrasd 27 жовтня 2023, 12:13
В принципі, поганого про банк нічого не можу сказати. Поспілкувалася з менеджером із приводу кредиту, він мені в подробицях розповів про умови, навіть дав кілька слушних порад на майбутнє, як простіше впоратися з кредитом. Поки плачу справно, ніхто до мене не докопується і співробітництвом цілком задоволена.
mite2 20 вересня 2023, 18:13
Відносно інших банків тут доволі високий кешбек. Хто активно користується кешбеками, раджу придивитися.
Kitifff 25 серпня 2023, 16:24
Нещодавно відкрила для себе цей банк. Поки хотіла б відмітити дуже якісну службу підтримки.
Відношення касирів до клієнтів паскудне
4.07 купувала доларів на мою вимогу отримати нові зразки мені було відмовлено, хоча передімною жіночці поміняли на нові, чоловікові який стояв після мене в черзі теж видали всі нові зразки…
Хочу дізнатися в чому така привілегії?
З таким відношення доведеться співпрацювати з іншим банком!
1asdfgh 23 лютого 2023, 21:49
Відділення за адресою: Київ, вул. Євгена Сверстюка, 17
банк не виконує постанову Кабінета Міністрів України від 21 жовтня 2022 р. № 1202 про подовження терміну дії паспортів та не приймає паспорти термін дії яких було подовжено цією постановою
0631956137 6 лютого 2023, 12:03
Відділення за адресою: Чернігів, пр-т Миру, 65
1. Охороники поза чергою відкрито пропускають перш за все «своїх», створюючі штучні черги.
2. Охроники зразу посилають відвідувачів у «банк через дорогу».
3. Касир не прийняла ледь потерту купюру без посилання на законодавство.
56187340 23 вересня 2022, 16:09
Відділення за адресою: Дніпро, вул. Шевченка, 59
Хорошее впечатление о банке, проблем не было за два года. Но вот жаль в Днепре отделение закрыли, отдали вклады в валютах: доллар и евро с процентами. Специалистам отделения банка особое спасибо, умнички. Повторюсь, очень жаль.
Client444 31 жовтня 2021, 0:07
Відділення за адресою: Чернігів, вул. Шевченка, 162-А
При 2х платежах в отделении этой конторы (отделение в сервисном центре мвс г. Чернигов) по 13 грн мало того, что кассир огласила официальную комиссию по 20 грн за каждый (названная кассиром итоговая сумма к списанию составила 66 грн, т. е. за платежку в 13 грн банк берет себе 20) так ещё помимо этого, как выяснилось по выписке карты, списали лишних 20 грн сверху (платеж проводился картой, конечная списанная сумма составила 86) Скорее всего, какая-то скрытая «конвертация», «комиссия» и т. п.
Т. е. на платеже в 26 грн этот чудо-банк заработал 60 (!!!)
Еще раз. Заплатив 2 платежки по 13 грн я отдал этому банку в сумме 86. Восемьдесят шесть (!!!)

Даже в этой стране настолько дерзкий лохотрон со стороны оф. учреждения не лезет ни в одни ворота.
Зарекаюсь когда-либо еще в своей жизни пользоваться услугами данного банка и никому его не рекомендую.
KirillZ 15 лютого 2021, 18:36
Відділення за адресою: Київ, вул. Євгена Сверстюка, 17
Привітався з касиром на що на мене подивились і відповіли «шо?».
Далі віддав касирові Дудко.В.О. 200$ щоб поміняти на гривню. Касир взяла гроші, але поміняла лише 100$ і ще 100$ вже іньшою купюрою відала мені. Після цього сказав що я віддав 200$ і хочу поміняти 200$. На що мені сказали: ви дали лише 100$. На що мені тоді віддали ще 100$? В Відповідь мене звинуватили в тому що я їх доклав після.
Я запросив камери відеоспостереження, якісь чоловік почав бігати як скажений. І так я простояв 15 хвилин після чого сказав що викликаю поліцію. Тільки після цього, до мене підійшла співробітниця банку і почала говорити російською, незрозуміло з чого не державною, але в цьому місти закони не працюють. Вона наказала касирові поміняти ще 100$ і віддати мені.
Касир з обуреним обличчям кинула мені гроші і все. Я ще раз запитав співробітницю банку чи це взагалі нормально на що отримав відповідь, знов таки російською: — Молодой человек, если вы тут будете разбираться это никому не поможет.
Запитання до глави правління цього банку, чи це адекватна ситуація і які дії будуть проведені?
aluna1984 10 листопада 2019, 8:00
Я, ФОП, кожний місяць проплачу податки. Кожний раз я даваа реквізити з попередніх проплату. Касир пересилає кошти зовсім на інший рахунок. 1-го листопада це знову повторюється. Поїхала 8го листопада до старшого на розборки, але залишилась виноватою, тому що біля каси не перепровірила реквізити. А касир не виноватий? Для чого держать на такій відповідальні роботі неуків? Хто має платить штрафи за їх помилки? Халатность!..
99311859 11 березня 2019, 20:04
Відділення за адресою: Чернігів, вул. Левка Лук'яненка, 37
Обращаюсь к вам с жалобой на работу сотрудников: касира, двух консультантов и заведующего отделением Тикунову Елену Петровну.
11.03.2019 года приблизительно в 15.10 я посетила отделение по адресу г. Чернигов, ул. Рокоссовского, 37 с целью получить перевод Western Union. Мне было отказано в получении перевода по какой причине — мне не рассказали. На вопрос о предоставлении документа, внутреннего распоряжения на основании чего я не могу получить перевод мне отказали. Сотрудники отвечали не ссылаясь ни на какие документы или распоряжения от руководства банка, а от себя.
На вопрос о предоставлении мне книги жалоб и предложений — сказали что у них ее нет в наличии и что жалобы никто оформлять не будет. После моей просьбы поговорить с заведующим или выполняющим обязанности главного по отделению, сотрудник банка отошла позвать, но ко мне так никто и не вышел. Неужели это так сложно? Мне было не сложно с маленьким ребенком в коляске выделить время на посещение отделения. Перевод я так и не получила, хотя на вопрос к касиру есть ли такая сумма и валюта в начилии ответили что есть. Записи видеонаблюдений в банке ведуться.
Прошу ответить мне на вопрос, почему я не могу получить перевод Western Union в отделении даного банка при условии что у меня есть все документы для удостоверения личности, данные о деталях перевода, а именно ФИО отправителя, страна, валюта, сумма перевода, дата перевода и время, номер перевода и т.д.

Прошу рассмотреть мое заявление и дать ответ в установленой банком форме. Спасибо за понимание!
Буква Ґ 6 лютого 2019, 12:00
Професиональны работники, оформили все документы быстро и качественно. Осталось только получить карточку.
Мінфін
Відповідь адміністратора
6 лютого 2019, 14:20
Отзыв подтверждён «Минфином» (на 06.02.2019).
sasahasa 22 березня 2018, 10:30
Полікомбанк (вул.Київська, 313, Прилуки, Чернігівська область) Потребовали паспорт при покупке 200 долларов. Этим они нарушают постановление НбУ
Petr Solovey 2 березня 2018, 21:56
Була довіра, що в пачці та сумма яка заявлена, але серед стогривневих купюр була 50-ти гривнева. Видала касир Костюченко О. О. 01.03.2018. Пачка сформована 27 лютого 2018р. Видец В. О.
Полікомбанк (вул.Київська, 313, Прилуки, Чернігівська область)
Касир відмовилась обміняти металеві гривні на купюри.
Аргументувала свою відмову відсутністю машинки для підрахунку монет.
Працівники банку в готелі Україна не зацікавлені в збільшенні пенсіонерів які отримують пенсію на карту банку. Так в дружини термін дії карти завершився 29.06.17 прийшовши в банк 03.07.17 коли термінал не видав готівки щоб замінити карту отримала відповідь а що ви хочете у вас карта закінчилась 29.06 то я замовлю і можливо через тиждень ви отримаєте нову. І це коли куча працівників в 4 кабінеті і вони постійно обговорюють свої власні проблеми. А могли б знаючи терміни закінчення карток замовляти заздалегідь і присилати смс на телефон щоб прийшли і отримали нову картку, але такий сервіс в даному банку новина, а можливо вони просто хочуть зменшити кількість користувачів послугами банку, щоб не заважали спілкуванню між собою.
Аделина Иноземцева 21 лютого 2017, 9:57
Звоню узнать за кредитку. Мне говорят, вы вообще кто, я говорю Маша и меня интересует КК. Они вообще у меня 2 линия ждите, более 5 минут на линии ждала. потом еще 2 слова сказали и ничего не понятно.Итого сотрудники не знают какие у них продукты есть.
Vladiklm 1 квітня 2015, 23:33
Украли карточку, но заблокировать не возможно звонил на все номера, никто не отвечает. Писал письмо, тоже самое. Скорее с неё снимут деньги чем банк ответит. Оперативность на нуле.

Курс валют в Полікомбанк

EUR 42.4 43

Курс валют в Полікомбанк

EUR 42.4 43
Головна / Банки України 🏦 / Полікомбанк 💰 / Відгуки про Полікомбанк 📝
На сторінці ви можете ознайомитись з відгуками про Полікомбанк, а також залишити коментар про свій досвід співпраці з банком. Відгуки клієнтів, допоможуть вам вирішити, в якому банку краще розмістити депозит, взяти кредит готівкою, відкрити рахунок або просто обміняти валюту. Якщо банки не дають вам кредит, візьміть позику онлайн в мікрофінансових організаціях України.