Створили борг по депозитній карті 505грн!

whowhatwhere 10 липня 2020, 20:13
Відділення за адресою: Київ, бул. Чоколівський, 6
Я є клієнтом цього банку. Мав декілька депозитів багато років. Зараз депозити закінчилися і я вивів гроші.
Сьогодні прийшло повідомлення, що у мене на карті, що була відкрита до депозиту, борг 505 грн! Нонсенс!

Саме головне, коли я робив платіжки, жодних комісій мені не показувало в системі. А через декілька днів мені створили борг по картці!
Південний
17 липня 2020, 16:16
Доброго дня!
Дякуємо за звернення!
При здійсненні клієнтами платежів у системі дистанційного обслуговування «Південний My Bank», Банк попереджає і звертає увагу клієнта на те,
що стягуватиметься комісія. Попередження, про можливе списання комісії, надається клієнтові в інтернет-банкінгу,
до підтвердження ним платежу, та у СМС-повідомленні з кодом.
Однак, ми розуміємо незручність, яка виникла, та працюємо над тим, щоб найближчим часом додати інформацію про розраховану комісію на всіх етапах створення платежу.
Для більш детальної консультаціі стосовно тарифів, просимо зателефонувати до Центру клієнтської підтримки за телефоном 0 800 30 70 30 безкоштовно по Україні.

Приносимо вибачення за будь-які незручності в користуванні продуктами або послугами Банку.

Курс валют в Банк Південний

USD 41 41.45

Курс валют в Банк Південний

USD 41 41.45
Головна / Банки України 🏦 / Південний 💰 / Відгуки про Банк Південний 📝 / Створили борг по депозитній карті 505грн!