Нікому не рекомендую

DHappiness 25 лютого 2024, 16:35
Найгірший банк з усіх точок зору, яким я коли-небудь користувався.

Користування було вимушене через вимоги роботодавця. Не знаю, які умови були запропоновані саме роботодавцю, але у відношенні безпосередньо до клієнтів банк залишає лише негативне враження своїми послугами. Не кажу про працівників, кажу саме про політику.

Комісія, коміся і ще раз комісія. За все є комісія і найгірше тут те, що більшість з них прихована. Банк навмиснр ускладнює можливість побачити за що буде стагнута комісія. В Америці була б можливість відсутидити значну суму за таку недобросовісну політику банку. Наразі в додатку вже пишуть комісію при переказі коштів, але таке враження, що ця інформація з’явилась лише після того як я написав офіційну скаргу у компанію. Якщо я не помиляюсь пройшов місяць після того як мене м’яко послали зі своєю скаргою і ця інформація з’явилась у додатку.

Сам додаток, що старий, що новий — безтолкова річ. Старий мав більше функціоналу. Новий хіба що для перевірки балансу. Раніше ліміти в додатку нічого взагалі не вирішували, змінюєш і толку нуль, всеодно потрібно було дзвонити, щоб тобі встановили потрібний ліміт на зняття, переказ і т.п. Зараз — не знаю, не користуюсь через наявність комісії. В інших застосунках банків можна зробити переказ з картки ОТП без комісії.

Маю преміум пакет, яким перестав користуватись через те що вигоди з цього преміуму ніякого немає. Тобто вся пропозиція заключається в тому, що я маю змогу отримати вищий кредитний ліміт, начебто зняття коштів умовно без комісії в будь-якому з банкоматів України (так заявлено) і це за умови оберу коштів або наявності депозиту. Тобто по факту, клієнт мнгі ставить умови, замість того щоб надати пропозицію. Я даю їм свої кошти в користування, а вони мені ставлять умови, коли і за що вони будуть з мене брати за це гроші… Відчуваєте любов до клієнтів?

Коротше, суть банка в тому, щоб обіднити Вас, дрібницями, надокучливо, неприємно, просто використовувати Вас, а не дати можливість збагатитись. Жодної клієнтоорієнтованості. Якщо бажаєте щоб ви не були головним у тому як розпоряджатися своїми коштами — велкам в ОТП.

Ну і на останок. СПОНСОР ВІЙНИ!!! Закликаю усіма способами припинити користування цим банком.

26 лютого 2024, 9:49
То чому б вам не звернутись до свого роботодавця та не переконати
його змінити банк для зарплатного проекту, а може й взагалі змінити
банк для РКО — все у ваших руках…
26 лютого 2024, 10:37
Спробувати таке можна. Тільки навряд чи допоможе — скоріш за все у роботодавця є свої причини співпрацювати з цим банком.
26 лютого 2024, 11:37
В таком случае, рекомендации читателям форума не работать с ОТП-банком
выглядят несколько экстравагантно, ведь сам автор отзыва продолжает
обслуживаться в ОТП-банке и не делает никаких телодвижений
по изменению существующей ситуации…
Например, можно открыть индивидуальный зарплатный проект в любом
укрбанке — законодательство позволяет, было бы желание…
26 лютого 2024, 14:10
Можна, звичайно і індивідуальний проект. Тільки що на це скаже роботодавець. Думаю, що втрата роботи буде для автора відгуку болючішою, ніж незручності, пов`язані з ОТП-банком.
26 лютого 2024, 14:16
Никого увольнять не будут…

Минимум — разрешат индивидуальный зарплатный проект.
Максимум — пошлют подальше и не более того.
26 лютого 2024, 19:08
Може і так…
Pumbovik
Pumbovik
26 лютого 2024, 12:19
Потому что система откатов продолжает работать, поэтому предприятие и не может сменить банк. У меня аналогично знакомые принудительно на отп получают зарплату , ее сразу в нал чтоб перевести на другой банк, что даже по безналу нельзя бесплатно это сделать
26 лютого 2024, 12:54
Надеюсь, что откаты получает именно
руководство компании, а не марсиане…
И в чём тогда вина ОТП-банка, если
руководство компании желает получать
откаты за размещение зарплатного проекта,
а на удобства сотрудников руководству наплевать…
veritas69
veritas69
13 березня 2024, 1:49
Схожа ситуація. Після отримання доходу на картку фіз особи з ФОП рахунку відразу переказую всю суму в інший банк -10 грн комісії. Плата за рахунок на місяць 99 грн. Всі депозити переніс також в інші банки, в яких поповнення та зняття валюти безкоштовне

Курс валют в ОТП Банк

EUR 42 42.75